Jump to content

Най-добрата версия на Windows- АНКЕТА

Коя е най-добрата версия на Windows?  

15 members have voted

1. 1. Коя е най-добрата версия на Windows?

Recommended Posts

Интересно ми е какво мислите по въпроса за това коя е най-добрата версия на Windows?

Лично аз преминах почти веднага на 10 след като излезе и съм сравнително доволен. Доста по-бърз от 7, но има още доста бъгове, които трябва да се оправят. Например проблеми с някои програми след определено време, губене на мрежова връзка и други.

С 8 така и не свикнах да работя, много неприятна ми беше навигацията. 

Другият ми лаптоп е macbook и мога да кажа, че съм доста по-доволен от iOS, но windows също не е за подценяване. Гласувайте в анкетата или пишете в темата какво е вашето мнение :)

• 1 year later...
На 31.03.2018 г. at 0:07, trick написа:

Интересно ми е какво мислите по въпроса за това коя е най-добрата версия на Windows?

Лично аз преминах почти веднага на 10 след като излезе и съм сравнително доволен. Доста по-бърз от 7, но има още доста бъгове, които трябва да се оправят. Например проблеми с някои програми след определено време, губене на мрежова връзка и други.

С 8 така и не свикнах да работя, много неприятна ми беше навигацията. 

Другият ми лаптоп е macbook и мога да кажа, че съм доста по-доволен от iOS, но windows също не е за подценяване. Гласувайте в анкетата или пишете в темата какво е вашето мнение :)

Всички версии на ОС на Windows са добри всяка за и с времето си. Може би само Вистата не можаха да я доизпипат. Тромава,бъгава да не изброявам кусурите. Но това е мое мнение. За това не съм гласувал коя е най добрата.

• Like 1
  • 1 year later...

Макар че гласувах за Windows 7, най-дълголетната засега е Windows XP, и ако се гледа от тази гледна точка, то тя е най-добрата. Windows 10 е половин операционна система, останалата ѝ половина е в Интернет, на сървърите на Майкрософт. А в момента съм с Windows 8.1 и не смятам да я подменям до края на живота ѝ, тя за момента е идеалното за мен съчетание между бързина и устойчивост. Поддръжката на нов хардуер е от най-голямо значение за операционната система, особено в наши дни.