Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)
На 26.05.2021 г. at 0:33, Bulet112 написа:

И сега като тръгне един спам кой от където свари да копира и да поставя. :D 
Другото което е има хора, които със нищо не са допринесли/помогнали във форума като индивида @Петкови

Постовете му са много и безсмислени/спам и затова често се налага да ги триеш и после се оплаква.... :)

Aз помагам на лични съобщения. Никога няма да видиш мой пост с мас. Достатъчно хора ви помагат. 

Аре по кротко. Пък дали ще мога да ги видя или не, не е чак толкова важно за мен. Повярвай :D

Edited by Петкови

Стига се карайте  вече който има 100+ поста ще може да вида линкове има тема в същия радел погледнетея

Home > Bulgarian section  > За softinfo  Предложения и въпроси, свързани към Softinfo.org > Панове

Преди 7 часа, Napster написа:

провери тази която публикувах  2 евро на месец и си ти  ;) 

Не е проблем и 20 евро да са на месец :) , мисля че го коментирахме на ЛС .Когато има удобна система за разплащане а не само PAYPAL мисля , че доста хора бихме платили не , защото ще ни праща някой или ще виждаме постове а за да сме си полезни взаимно :)

48 minutes ago, exsonal said:

Не е проблем и 20 евро да са на месец :) , мисля че го коментирахме на ЛС .Когато има удобна система за разплащане а не само PAYPAL мисля , че доста хора бихме платили не , защото ще ни праща някой или ще виждаме постове а за да сме си полезни взаимно :)

Добре  ;)  ще го мислим за бъдеще 

преди 47 минути, Napster написа:

Добре  ;)  ще го мислим за бъдеще 

Би било чудесно , защото е очевадна липсата  на доста колега..Аз лично съм свикнал с форума дори сутрин си пия кафето тук , преглеждам , качвам си тествам си а и предполагам не само аз го правя :)

Не правете от нещо нищо :)

Успешен ден на всички !

Преди 10 часа, Napster написа:

провери тази която публикувах  2 евро на месец и си ти  ;) 

За 2 евро на мес. може да има листа, която няма нищо общо с тестовите, рекламните,еднодневните листи, пробитите Астри и проксита, които се публикуват тук. Списък на лични, че тук ще искате пари, за да се видят каналите.

On 5/29/2021 at 10:40 AM, pe6ogo6o said:

За 2 евро на мес. може да има листа, която няма нищо общо с тестовите, рекламните,еднодневните листи, пробитите Астри и проксита, които се публикуват тук. Списък на лични, че тук ще искате пари, за да се видят каналите.

Пешо ли си, Гошо ли си, не-знам, ако не ти изнася не ги давай тия 2 Евро, въпреки, че тази листа която е публикувах  все още се държи (работи)  а в тази цена влизат и свалянето на всички файлове които са със статус Free, ако намериш по евтино пиши ми ;)

Също така искам да кажа че може да се виждат ликове от тези които имат 100+ коментари/публикации  такаче ако имате 100+ ще можете да виждате линковете! 

Пиф - IPTV Checker-v2.5 е програма,с която можете...

Благодаря Ви.. - убеден съм че ако платя 2 евро - не на Вас, а на уважаемия от мен форум, за да ползвам, това което добронамерено предлагате   - ( IPTV Checker-v2.5) няма да е нещо по- различно  от множеството вече безплатни публикувани някъде ресурси , които копирате - поставяте...с уважение към Вас и Вашите публикации - бях длъжен да споделя - в интерес на потребителите. Нищо лично.

• Like 1
преди 6 минути, petko1 написа:

Пиф - IPTV Checker-v2.5 е програма,с която можете...

Благодаря Ви.. - убеден съм че ако платя 2 евро - не на Вас, а на уважаемия от мен форум, за да ползвам, това което добронамерено предлагате   - ( IPTV Checker-v2.5) няма да е нещо по- различно  от множеството вече безплатни публикувани някъде ресурси , които копирате - поставяте...с уважение към Вас и Вашите публикации - бях длъжен да споделя - в интерес на потребителите. Нищо лично.

petko1,Тази програма я публикувах за да е полезна на някого,това,че не може да се смъкне от всички потребители аз нямам никаква вина. По-горните публикации с порталите нарочно ги направих да са видими от всички,но както виждам и за това има недоволни.Нищо лично и с уважение към Вас.

• Like 1
  • Thanks 1
Преди 3 часа, Петкови написа:

И така да се върнем на основният въпрос, за който говоря от години. Как потребител с един 1 мнение и не е най-малко с ранг User+ вижда написаното. И от там не е чак толкова сложно да се предположи:
Г-н или Г-жо To see the link, you must have 100+ comments (User +) if you do not have you will need a subscription +Client, Gold or VIP! The link is currently hidden from you, кой пореден профил Ви  е този? ;)

Голям завистник си! 

• Like 1
  • Haha 1
Преди 6 часа, drax123 написа:

Не виждаш ли, че иска да заобиколи ''цензурата'', като ги публикува така слято, дали умишлено или не все тая. Има хора, които се регистрират да искат листа и после си пласират тв боксовете във ОЛХ със пакет ''инсталирани'' програми. Колкото повече хора го виждат, толкова по няма да става за гледане,но всеки си знае.

Значи се виждат? Хмм  Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  , няма нищо общо с това дали съм зависник. Аз съм за да се виждат. Колегите са се усетили как да заобиколят защитата. Става дума за съвсем друго. Както и да е. 

Posted (edited)
Преди 4 часа, Пиф написа:

petko1,Тази програма я публикувах за да е полезна на някого,това,че не може да се смъкне от всички потребители аз нямам никаква вина. По-горните публикации с порталите нарочно ги направих да са видими от всички,но както виждам и за това има недоволни.Нищо лично и с уважение към Вас.

Да така е, ще пасуваме. Няма възможност за сваляне, но поне вече няма цензора и всичко се вижда. 

Мен това ме устройва. Но и до сега не ми пречише чак толкоз. От месеци не проверявам , нови адреси , нито макове. :) Няма нови неща, нищо ново не научавам. За жалост новаторите избягаха. 😷

Лека вечер.

Edited by Петкови
  • Thanks 1

Петкови голяма шматка си. Обясниха ти защо се вижда поста на този потребител. Всичко друго си е на цензура, освен за хората със ранг User+. Кажи ми във кой форум научаваш нещо ново, за да се регистрирам и аз. :)