Jump to content

Дискусии и помощ за, IPTV tools, DTH , Stream, IpTV-Сървъри, Astra

Recommended Posts

11 hours ago, imalchev said:

Някой да разполага с последната версия на тоя кракер?

На кой от всичките? :)   

• 3 weeks later...
  • 3 months later...

Здрасти, нов съм във форума (или поне като коментатор :D). Та въпроса ми е, стана тука няколко дена както си гледам във Stb emu-то на TV box-a (Xiaomi mi box s *Ако има значение) Канала изчезва.. смсл става както секундите преди да го зареди.. изписа Nova TV да кажем и до там.. сменям профила и се оправя. После на другия го прави. Пак сменям. Пак го прави. И да картинката е ясна мисля. 

Ако може да ми каже по сполучлив software за бокса ми или по свестни настройки за emu-то, макарче  толкова много варианти смених и тези са най-сполучливи за сега.. 

Meрси предварително. Лек ден.

• 3 months later...

Здравейте!Може би не е тук мястото ,но имам един Mag 250 с договор към ПроНет.Взех му мак-а,ип-тата,портала и т.н ,но от STBemu не тръгва понеже явно са го ограничили до едно устройство.Та взех си втори телевизор LG un7450.Гледам ,че има stb емулатор също като приложение.Въпроса ми е дали с тези мак-ове и портали ,които споделяте ще тръгне някаква телевизия или направо да купувам нов МАГ?

• 4 weeks later...
  • Napster changed the title to Дискусии и помощ за, IPTV tools, DTH , Stream, IpTV-Сървъри, Astra