Супер Оферта

★ Welcome to our new TelegraM Group "Softinfo Bulgarian" //// "Softinfo International [English]"
Sign in to follow this  
same1986

Дискусии и помощ за софтуер, tools, IPTV / DTH , Stream, IpTV-Сървъри

Recommended Posts

Аз съм във всеки, но всеки ме иска. Няма да те нахраня, но ще нахраня дървото. Какво съм аз?

I am in everyone, but everyone wants me. I will not feed you, but I will feed the tree. What am I?

I..P..TV.rar

• Like 5
  • Thanks 4

Преди 1 час, same1986 написа:

Аз съм във всеки, но всеки ме иска. Няма да те нахраня, но ще нахраня дървото. Какво съм аз?

I am in everyone, but everyone wants me. I will not feed you, but I will feed the tree. What am I?

I..P..TV.rar 228 B · 30 downloads

отговора ясен, и пак не се отваря>>??!

• Confused 2

Posted (edited)

наистина не на мери правилната дума още малко пробвай  да давам малко копие   ****та   😄

Edited by same1986
  • Like 2

Преди 14 часа, same1986 написа:

I..P..TV.rar 228 B · 89 downloads

Въпреки, че въведох правилна парола и разархивирах всичко, текста излиза на маймуница.

Анотиране 2020-03-10 111713.jpg

• Confused 1

Преди 1 час, fototo64 написа:

IBO9 Как е настроена non-Unicode programs

Незнам, но пробвах с друга програма и отново не става...

Преди 1 час, IBO9 написа:

Незнам, но пробвах с друга програма и отново не става...

Untitled-2.jpg.3c8d675cbbdf6c0f7e15912b98baf5aa.jpg

Преди 1 час, fototo64 написа:

Untitled-2.jpg.3c8d675cbbdf6c0f7e15912b98baf5aa.jpg

Да. Езика, региона и non-unicode programs са български (bulgarian)..

Строши някой инструмен?  😂  Някъде изчезна програмката за iptv / dth, ?  :D Не ви работят всички програми на четно число от месеца ? Споделете болката си с нас - може да не ви помогнем, но ще ви изслушаме ;)     🍻

• Haha 2

Здравейте,

Купих за баща ми този тв бокс.

Пристигна с карта памет от която може де се зареди втора операционна система CoreELEC

а иначе основната му е андроид 9.

Искам да му го настроя за да може да гледа фили и телевиизии.

За сега съм инсталирал Bulsatcom(имам профил),popcorntime,HBO GO (качеството е много лошо приложението на телевизора ми е с много по-добро),YouTube работи 4K,Kodi.

Кажете някакви други интересни приложения и добавки за коди или най-добре ако не е много нахално някой да даде бекъп.

Преди време на Коди имаше вариант да се гледа и булсат сега не знам как стоят нещата.

преди 27 минути, axander написа:

Здравейте,

Пристигна с карта памет от която може де се зареди втора операционна система CoreELEC

За сега съм инсталирал Bulsatcom(имам профил),popcorntime,HBO GO (качеството е много лошо приложението на телевизора ми е с много по-добро),YouTube работи 4K,Kodi.

Кажете някакви други интересни приложения и добавки за коди или най-добре ако не е много нахално някой да даде бекъп.

Преди време на Коди имаше вариант да се гледа и булсат сега не знам как стоят нещата.

Бокса ти би трябвало да е пушка. проблема ти е съдържанието. Тук дават доста адреси, някои от които стойностни. Защо не ги ползваш. Иначе големите, хубави 4К телевизори ще ти извадят по-добра картина от всеки бокс, дори и като твоя. За повече инфо на лични - да не спамим в темата.

Posted (edited)
Преди 3 часа, axander написа:

Здравейте,

Kodi (особенно последните му версии) е тежък медия център,който товари процесора и ангажира РАМ памет следствие на ,което се получава забиване и е наложително рестарт. Има бг форум на Kodi-https://kodibg.org/forum/ ,където може да получиш информация,както и да питаш нашия многоуважаван съфорумец- martinstz . 

Edited by Пиф

Posted (edited)

Здравейте,

Имам следният въпрос. Някой може ли да ми обясни как бих могъл да си шерна каналите от вкъщи, да си направя плейлист и да си ги гледам навсякъде където има интернет?

Edited by vasok

преди 14 минути, vasok написа:

Здравейте,

Имам следният въпрос. Някой може ли да ми обясни как бих могъл да си шерна каналите от вкъщи, да си направя плейлист и да си ги гледам навсякъде където има интернет?

Като си вдигнеш стрийм сървър. Има толкова телевизия в нета. За какво ти е това?

Posted (edited)

Кой стрийм сървър бихте препоръчали за тая цел (ако може да поддържа и транскодинг/епг)? Аз съм виждал следните опции:

TVHeadend - интерфейса му не ми допада особено

Тези 3 мисля, че са платени:

NiceRestreamer

Xtream 

Stalker

Би било още по-добре ако може да се качат и филми/музика и да се освободи Plex Server от тази цел.

Edited by ivanivanov

2 hours ago, aandreevbg said:

Като си вдигнеш стрийм сървър. Има толкова телевизия в нета. За какво ти е това?

Мисля си, че така винаги ще мога да разчитам на този плейлист, защото ще зависи само от мен. Сега, ако ползвам някой плейлист от нета, или спира след време или няма канали които искам или качеството на други не е добро. Разбирасе ако имам стабилен плейлист, който върви месеци наред няма смисъл, ама нямам 😁.

Posted (edited)

При мен има проблем. На по старата машина ми иска друга версия  на vlc. Отваря се програмата, но при скенер ми изревава. И ми излиза ероглифи. Попадъл съм на същият проблем. Трябва друг .NET Framework. 

А на новата не ми се инсталирва дадените vlc-та. Иначе без него не тръгва програмата. Желаех да я пробва за едни точно определенио портали, но явно ще почакат за по лесен начин.

Иначе благодаря, Тигър. :)

Edited by Петкови

Posted (edited)
преди 41 минути, TIGAR1 написа:

Сканира , но неможе всеки портал , а и не очаквай 100% да работи като е хакната...

Програмата я продават за 10$ или 20$ беше , а и тогава не се знае пак дали ще работи както трябва.

https://web.paym.es/panelh-3-ay-13978

wapsap +447586104924

Edited by same1986
  • Thanks 1

зависи коя вервия ползваш на програмата най новата е 0.72 и е платена по старите версии не се връзват с лиценз сървър-а им и не работят но като цяло 16 милиона мака си е голямо чакане на 16 ядра за 1 час върти около 25-26 000 мак-а което си е убийство :D става за игра нищо повече

• Thanks 1

Posted (edited)

Е послушаме ;)

.....

Иначе Тигър, случайно да имаш плеър за министра сталкър портал за WIN?

P:C Може и на лично.

Наздраве на всички за светлия празник. Днес аз ще си остана в къщи, а вие?

Edited by Петкови
  • Like 2
  • Haha 1

Аз съм те послушал тебе ли ? нещо се обърка нямам за какво да те слушам 

за портала на Infomir Bluestack + stb emulator или web player-а им

• Haha 1

Преди 6 часа, TIGAR1 написа:

Покажи скритото съдържание

Нападайте все още работи. паролата е Br4uN#1

Покажи скритото съдържание

IPTV_Tools_by_MANZERA_AYENA_v0.5.3-Cracked.rar 113.93 MB · 118 downloads

Благодаря! Работи перфектно с Windows 10.

• Like 2
  • Thanks 1

преди 41 минути, Петкови написа:

Е послушаме ;)

.....

Иначе Тигър, случайно да имаш плеър за министра сталкър портал за WIN?

P:C Може и на лично.

Наздраве на всички за светлия празник. Днес аз ще си остана в къщи, а вие?

Не нямам 

• Thanks 2

Здравейте колеги,

Абе не знам дали е правилното място, но от няколко дни се опитвам да настроя IPTV през Kodi и не се получава. Някой да има читав линк с обяснения?

Posted (edited)
На 18.04.2020 г. at 18:54, trip70 написа:

Благодаря! Работи перфектно с Windows 10.

Благодаря!

Edited by spaneza