Супер Оферта

★ Welcome to our new TelegraM Group "Softinfo Bulgarian" //// "Softinfo International [English]"
Compare

На какво може да се дължи проблема с многократно натискане на POWER бутон докато се стартира компютъра?

Recommended Posts

На какво може да се дължи проблема с многократно натискане на POWER бутон докато се стартира компютъра?

Трябва да натисна много пъти копчето за стартиране на компютъра докато се стартира?

На какво може да се дължи тоя проблем ?

Идеи ,предложения как да го оправя да се стартира от първото натискане на бутона както си му е реда?

Машината е Intel NUC i5

С каква ОС е това?
 варианта 1) Нещо се омазало по ОС, update-и или подобно.

2) Проблем със самото копче. ПОнякога заяждат, понякога може да има и проблем с жичките за бутона :) или не прави контакт добре, и затова не тръгва, или веднага го приема като натиснат а после отпуснат, без да си отпускал :)

Най-добре го води на доктор (сервиз).

• Like 1

Ос-та е Windows 10 1903 преинсталирах го няколко кратно !

Намерих къде е проблема ,много време и нерви ми отне докато се стигна до извода че е от разклонителя който черпи ток.

Сменях биос батерията да не е от нея случайно, копчето вадих няколко кратно и пак го поставях какво ли не беше ....

Сега съм доволен, щях да го продавам, а ми харесва производителността и големината.

• Like 1

Преди 11 часа, Compare написа:

Ос-та е Windows 10 1903 преинсталирах го няколко кратно !

Намерих къде е проблема ,много време и нерви ми отне докато се стигна до извода че е от разклонителя който черпи ток.

Сменях биос батерията да не е от нея случайно, копчето вадих няколко кратно и пак го поставях какво ли не беше ....

Сега съм доволен, щях да го продавам, а ми харесва производителността и големината.

Супер,  
 Радвам се че нещата са потръгнали ;)