Супер Оферта

★ Welcome to our new telegram channel "SoftinfoHelping"

Recommended Posts

Иване -моя съвет е ако ще качваш портали или каквото си решил първо го постави  със спойлер и второ слагай пароли на това което качваш -така ще се запази по дълго също така има много навлеци който само заради това се регестрират на тоя форум -предполагам не си от тези който само унищожават листи 

http://01012022.com:6464/c/

С нов Url адрес ли е вече,този портал ?

Благодаря !

Преди 3 часа, Levski 1914 написа:

Здравейте, търся програма за генериране на плейлисти от портали,
ако някой реши да сподели с мен на лично ще съм благодарен.
Приятен ден и спорна седмица.

tv_channels_{USENAME}_plus_(1).m3u

• Like 1

Преди 4 часа, mardotow написа:

Иване -моя съвет е ако ще качваш портали или каквото си решил първо го постави  със спойлер и второ слагай пароли на това което качваш -така ще се запази по дълго също така има много навлеци който само заради това се регестрират на тоя форум -предполагам не си от тези който само унищожават листи 

Romel75,  а престани да хленчиш като девица да  .. й  Хиляди акаунти по форумите едни и същи тъпотти пишеш навсякъде .

• Thanks 1

Жив и здрав да си брат! 

Edited by sharkolasnik
грешка плс делете

Преди 9 часа, rvdv написа:

Romel75,  а престани да хленчиш като девица да  .. й  Хиляди акаунти по форумите едни и същи тъпотти пишеш навсякъде .

нещо май не ме познаваш -това че някой е копирал мой пост от друг форум  и го е постнал тук не означава,че съм аз така,че замълчи си преди да пишеш пълни глупости -първо във тоя форум не качвам нищо нито пък ще кача второ никога до сега не съм казал нещо за портал който е качен със парола не тук а във другия форум -можеш да провериш всички мой постове и ще видиш че никога не съм хленчил -защото тия портали са от ден до пладне и не ми пука за тях -вие мрънкате и искате листи и се молите -и пишите на лични "може ли паролата или един лист защото няма какво да гледам "-не аз .

Второ мога да те затрупам със портали и не само портали за който ти дори не си чувал и не знаеш за какво става въпрос там .А ма продължавай да живееш във твоя си затворен свят във който и ти не знаеш какво правиш там .

PS:Извинявам се на останалите от този форум за това че ги пиша тези неща тук -но мразя да ме намесват във нещо което не съм го написал още повече накой който не ме познава да изказва мнение 

• Like 1

Здравейте, ако някой може да помогне с user и pass
за този портал: channels227070.clientportal.link:80
нека ми пише на лично, благодаря и приятен ден.

Преди 16 часа, Pac75 написа:

нещо май не ме познаваш -това че някой е копирал мой пост от друг форум  и го е постнал тук не означава,че съм аз така,че замълчи си преди да пишеш пълни глупости -първо във тоя форум не качвам нищо нито пък ще кача второ никога до сега не съм казал нещо за портал който е качен със парола не тук а във другия форум -можеш да провериш всички мой постове и ще видиш че никога не съм хленчил -защото тия портали са от ден до пладне и не ми пука за тях -вие мрънкате и искате листи и се молите -и пишите на лични "може ли паролата или един лист защото няма какво да гледам "-не аз .

Второ мога да те затрупам със портали и не само портали за който ти дори не си чувал и не знаеш за какво става въпрос там .А ма продължавай да живееш във твоя си затворен свят във който и ти не знаеш какво правиш там .

PS:Извинявам се на останалите от този форум за това че ги пиша тези неща тук -но мразя да ме намесват във нещо което не съм го написал още повече накой който не ме познава да изказва мнение 

Не искам да разводнявам темата но ставаш смешен.  Дали си Ромел 75, Pac75, бай  уй 75, все си си ти. Не ме карай да пействам  твои постове от друг форум. Начин на изказ, тематичност,  всичко е едно към едно. Не знам какво гледаш и слушаш,но чак да ме затрупаш с неща за които не съм чувал??  Изхвърляш се като ч...я на пясък без да ме познаваш.  На профайлър ли се вживяваш не знам.  Намери  един мой пост тук  в който съм искал нещо от някого. Това че пиша малко и не търся публична изява не значи че няма какво да гледам, нито си ям доматите с колците.  Капиш??

Здравейте ако някой иска да глада IPTV телевизия нека да истегли приложението '' telegram'' от Google play и след това да натисна на търсачката на телеграма ( t.me/BGtvfree) там ще намерите видео и адрес с който ще си гледате телевизия за месеци 10000 канала. 

И няма да имате нужда да сменят всеки ден иптв линка🙂

• Like 1

На 10.02.2020 г. at 22:07, trip70 написа:

Някой да знае какво стана с този портал: http://gold.uyduportal.net:25461/c/

Явно е умрял / RIP / ...  неговата съдба ще последва и другите рано или късно ... всичко е въпрос на време

Преди 8 часа, rvdv написа:

Не искам да разводнявам темата но ставаш смешен.  Дали си Ромел 75, Pac75, бай  уй 75, все си си ти. Не ме карай да пействам  твои постове от друг форум. Начин на изказ, тематичност,  всичко е едно към едно. Не знам какво гледаш и слушаш,но чак да ме затрупаш с неща за които не съм чувал??  Изхвърляш се като ч...я на пясък без да ме познаваш.  На профайлър ли се вживяваш не знам.  Намери  един мой пост тук  в който съм искал нещо от някого. Това че пиша малко и не търся публична изява не значи че няма какво да гледам, нито си ям доматите с колците.  Капиш??

каквото искаш можеш да пействаш което съм писал във другите форуми -стига да съм го писал аз .

а до това какво пишеш и какво знаеш и гледаш става ясно от тук 1740948669_bandicam2020-02-1209-23-13-529.jpg.b1d1e22624780200d20a85fa8efb026c.jpg

хората са казали "Убий глупака с мълчание "-темата е преключена 

PS:Предварително благодаря на хейтърите - може да си задържите мнението за вас !!!

Преди 9 часа, rvdv написа:

С уважение към Вас...защо ни занимавате с Вашите проблеми...уточнявайте се на лично...Рас75 - Ваше е заключението .... "хората са казали "Убий глупака с мълчание "-темата е преключена"... нищо лично нямам, но да уважаваме Admina i Mod.