Супер Оферта

★ Welcome to our new telegram channel "SoftinfoHelping"

Recommended Posts

Преди 1 час, Петкови написа:

Или не трябва да обръщаме внимание и да не отговоряме на каквото и да е било написано на друг език или трябва всяко нещо в темата различно от българския автоматично от системата да се трие. Друг вариянт не виждам.

Аз от тук нататък ще игнолирам тези постове. За себе си съм избрал това и спирам да пиша по този проблем, че става банало ДАЖЕ И ЗА САМИЯТ МЕН. Стага спамове. Админа да си решава за останалите.

Сами  виждате.. като забележа някой да пише в тази  тема на различен  език  от БЪЛГАРСКИЯ  премествам мнението в подходящата тема или го трия ако не е написано на АНГЛИЙСКИ. 

преди 41 минути, Napster написа:

Сами  виждате.. като забележа някой да пише в тази  тема на различен  език  от БЪЛГАРСКИЯ  премествам мнението в подходящата тема или го трия ако не е написано на АНГЛИЙСКИ. 

Хе хе хе, ще имаш доста работа, на това му се казва  " Да пикаеш срещу вятъра " ,,, съвременен  Дон Кихот 😂

• Haha 1

Аз нямам нищо против да ни навестяват и чужденци.

Но нека да се съобразяват, когато аз пиша в чуждоземен форум се стремя да пиша на разбираем за тях език.

А тук стана манджа с грозде, арабски, сръбски, турски, френски, фарси, китайски мандарин... Всеки пише на неговия си език и не го интересува, че пише в български форум.

Когато чужденец влезне в нашия форум и види, че всеки си пише на неговия си език, естествено, че и той ще пише на неговия език.

Защо да се затруднява да преработва текста примерно с Гугъл Транслейт, като може по лесния начин...

Преди 1 час, mincho написа:

Хе хе хе, ще имаш доста работа, на това му се казва  " Да пикаеш срещу вятъра " ,,, съвременен  Дон Кихот 😂

За момента се справям  ;) 

преди 18 минути, lynx написа:

Аз нямам нищо против да ни навестяват и чужденци.

Но нека да се съобразяват, когато аз пиша в чуждоземен форум се стремя да пиша на разбираем за тях език.

А тук стана манджа с грозде, арабски, сръбски, турски, френски, фарси, китайски мандарин... Всеки пише на неговия си език и не го интересува, че пише в български форум.

Когато чужденец влезне в нашия форум и види, че всеки си пише на неговия си език, естествено, че и той ще пише на неговия език.

Защо да се затруднява да преработва текста примерно с Гугъл Транслейт, като може по лесния начин...

За това направих и раздел където да се пише  на Английски.  Ако продължават пак да пишат на  езиците които изброи  мненията им ще бъдат изтривани.
 Както казах  тук в тази тема ще се пише на Български,  в  Интернационалните  теми ще се пише на Английски.  

И нека да спрем  разтягането на локуми, че темата все-пак  е за  плейлисти  ;)  

• Thanks 1
  • Haha 1

Здравейте, ползвах плейлисти от този портал http://clientportal.link:80/

но по погрешка съм изтрил файла с инфото за листите, ако някой

има и реши да го сподели с мен на лично ще съм му благодарен,

приятна вечер :)

Stalker player v3.0, има ли от къде да се изтегли без троянец в него?

• Like 1

преди 9 минути, gogyto написа:

Тука го дадоха няколко пъти за сваляне ама аз от ютуб и от обществени форуми такива неща НЕ СВАЛЯМ. Само от надеждни хора.Иначе предполагам , че е яка. Нещо което си заслужава човек. Ама... Успех, дано намериш.

Edited by Петкови
  • Like 1

преди 8 минути, gogyto написа:

stalker_player.rar

• Like 3

On 1/25/2020 at 7:51 AM, dimityr52 said:

Не приема 10

• А как да стане като не е вярно
  • 10-10×10+10
  • 10-100 +10
  • 10–90
  • -80
  • Това е верният отговор :)
Edited by pacho1bg

Преди 9 часа, Петкови написа:

Тоя портал в момента не работи. 

Работи си и не е спирал.

Но ти навсякъде във всички форуми искаш да се изказваш като последна инстанция.

Ок, съгласяваме се с теб. ☺️

Явно при нас вируса/троянеца за който ти алармираше ни помага да подкараме неработещи портали.

Untitled.jpg

• Haha 1

Може ли user i passw за Iptv smarters на лс.Благодаря предварително.

Преди 12 часа, same1986 написа:

Пак е с вирус! Не може да се изтегли.

Преди 1 час, Viking написа:

Пак е с вирус! Не може да се изтегли.

Прочети какво е написал програмиста на Stalker Portal Player v3.0

2.jpg

• Like 3

преди 38 минути, Бай Ганьо написа:

Прочети какво е написал програмиста на Stalker Portal Player v3.0

Здравейте приятели. Един от най-добрите начини да защитите софтуер, който подготвяте от злонамерени хора, е чрез компресиране на софтуерни кодове. По този начин ще затрудните разбиването на програмата, ако не и невъзможно. Винаги използвам защита на кода с програма, наречена VMProtect. Техниката на компресиране на код обаче има страничен ефект като този. Някои малки антивирусни компании не успяват да отворят кода, третирайки вашата програма като подозрителен файл. Това се случи във всички програми, които взех под закрила. Аз също трябваше всеки път да правя тези изявления. Винаги е било това, което искам да кажа: По каква логика мога да разпространя софтуер, който съм подготвял седмици, месеци и хиляда труд, като поставя вируси? Няма нищо, което бих искал да получа от никого. Написах най-професионалната програма за разбиване на панели с програмата Panel Hacker. С Stalker Portal Player For Pc написах софтуер, който емулгира Windows-базиран stb за първи път в света. Можете да разберете колко е трудно за дълго време, откакто се появиха тези системи, защото никой не можеше да напише такъв софтуер. Може ли един разумен човек да каже какво може някой, който би могъл да напише такива програми, да вземе от другите компютри? По-долу поставям анализа на сайта с име virustotal.com във файла rar на портала Stalker, който ви разпространих. Включвам и връзката, за да можете сами да я разгледате. Ако разгледате внимателно връзката и снимката, ще видите, че световноизвестните антивируси като ESET-NOD32, Avast, Avira, F-Secure, McAfee, Kaspersky, Panda, Sophos, Symantec, TrendMicro, F-Prot показват, че файлът е чист. Тъй като тези компании знаят събитието за компресиране на кода и анализират съответно файла. Други евтини фирми не могат да декодират и незабавно заподозрят файлове, троянски коне и т.н. Той се опитва да се измъкне от инцидента. Причината да направя това обяснение е, че вече не искам да говоря за това. Бъдете здрави. Забележка: Разбира се, това важи само за връзките за изтегляне, които споделям. Не гарантирам споделянето, което другите вземат от тук. Здравейте приятели. Един от най-добрите начини да защитите вашия софтуер от злонамерени хора е да компресирате софтуерен код. Това ще затрудни, ако не и невъзможно, разбиването на софтуера. Винаги използвам защита на кода със софтуер, наречен VMProtect. Техниката на компресиране на код обаче има този страничен ефект. Някои малки антивирусни компании не могат да отворят кода и третират вашия софтуер като подозрителен файл. Това се е случило във всички софтуери, които са взети под защита. Трябваше да правя тези изявления всеки път. Това, което винаги съм искал да ви кажа, е следното: С каква логика мога да разпространявам софтуер, който съм работил седмици и месеци, като пускам вируси? Нищо не искам да получа от никого. Написах най-професионалния софтуер за хакерство на панели с Panel Hacker. С Stalker Portal Player For Pc написах за първи път в света базиран на Windows софтуер за stb. Можете да кажете колко е трудно, че никой никога не е писал подобен софтуер, дори и след дълго време. Сега някой може ли да ми каже, че човек, който може да пише такива софтуерни програми, може да иска да вземе от другите компютри? По-долу поставих анализа на сайта с име virustotal.com към rar файла на портала Stalker, който разпространих до вас. Слагам линка, за да можете сами да го разгледате. Ако погледнете внимателно връзката и снимката, ще видите, че световноизвестните антивируси като ESET-NOD32, Avast, Avira, F-Secure, McAfee, Kaspersky, Panda, Sophos, Symantec, TrendMicro, F-Prot show че файлът е чист. Тъй като тези компании знаят събитието за компресиране на кода и анализират съответно файла. Други евтини компании не могат да декодират софтуера и веднага казват, че този файл е подозрителен, троянски и т.н. По този начин те се опитват да скрият неспособността си. Причината да направя това твърдение е, че не искам да говоря повече за това. Бъдете здрави. Забележка: Разбира се, това се отнася само за връзките за изтегляне, които споделям. Не гарантирам гаранция за споделянето, което другите вземат от тук и споделят Virustotal линк: https://www.virustotal.com/gui/file/8f7f55a15c2da4ceceezdbe7c68d0819dfc54985580311d2556af193cof27fb/detection

2.jpg

• Like 3
  • Thanks 2