Супер Оферта

★ Welcome to our new telegram channel "SoftinfoHelping"

Recommended Posts

Ако може на лично канали на бг, но да са листи м3у, а не портали, че те не стават за гледане при мен. Ще гледам с отт плеър само аз.

Edited by b0rchy

IPTV BG

Гатанка:  Кой говори всеки език.

Отговора е паролата.

IPTV- BG.rar

• Like 1
  • Thanks 4
  • Confused 1

Lambo...Lambo...луд умора нема...моите уважения към Вас, но прекалихте с ентусиазама си...потвърждение - репликата на TIGAR1 - Опитваш да умориш и този ли портал xxxxx...tako ne se radi...и аз съм като Вас потребител на този форум с малка, но съществена разлика - професионално се занимавам с тази материя и знам много добре какво...кога и по какъв начин да се помогне на  потребителите

Преди 1 час, TIGAR1 написа:

Здравейте и много благодаря . Поздрави ТИГРЕЕЕЕЕЕЕ 😀

Цитат
  Скрий съдържанието

Гатанка:  Кой говори всеки език.

Отговора е паролата.

IPTV- BG.rar 640 B · 46 downloads

Edited by blacksea

как да не се получава  с ехото...това е паролата... - Е****... :) 

• Haha 1

Аз го отворих от първият път. Но каот цяло вече няма смисъл от парола.

• Thanks 1

преди 27 минути, petko1 написа:

как да не се получава  с ехото...това е паролата... - Е****... :) 

Е добре де защо я плесна така !!!

• Like 3

преди 5 минути, TIGAR1 написа:

Е добре де защо я плесна така !!!

Готово  редактирано е вече.. :)   пак ще кажа.. даже не знам  за кой-ли път ще се повтарям  :D   който желае паролата на дадена "плейлиста"   нека да пише на съответният потребител на ЛС (Лично Съобщение) ;)   

• Thanks 1

Според мен обаче е хубаво да се подскаже какво има във файла, защото представете си: 200 съобщения, от които 100 са такива които искат да го видят като интерес. Включвам и себе си в това число!

Пример от преди няколко дни: "http://cdn.g16.xxxx:xxxx/c/ . Пост на човек, който знае за какво става дума.

Съгласни ли сте?

Edited by Петкови
  • Like 2

6 hours ago, denisfev said:

http://136.243.88.142:11118/c  или http://carlo.kim:2015/  някой имали МАС за тез портали?моля на лично

Тръгнеш ли да ги сканираш - шибва бан за 24 часа. Но има решение и за това - скан през прокси сървър или забавяне на ударите с най-малко 3 секунди.... Това беше за по-напредналите. На ЛС - ще ти дам мак-адреси и за двата - първия няма да можеш да го подкараш нито с генерирана листа, нито с емулатор, защото има playtoken, който трябва да излъжеш. Втория ще си го гледаш както на емулатора, така и във външен плеър. Поне докато не са сложили новите защити....

• Like 1

Здравейте, търся двете Диеми Спорт  и четирите Макс спорта в HD качество. Ще се гледат чрез ott player на самсунг тв. Ако някой може и иска да помогне нека ми изпрати линковете на ЛС. Предварително благодаря.

Edited by Mitev84

парола...подскажи парола...и т. н. - с извинение питащите се интересуват и четат само постове от които желаят  да получат готов продукт...да -ще Ви подскажа ...5-6 поста по- нагоре има отговор - Админ - "пак ще кажа.. даже не знам  за кой-ли път ще се повтарям   който желае паролата на дадена "плейлиста"   нека да пише на съответният потребител на ЛС (Лично Съобщение)" 

• Like 1
  • Thanks 1

Преди 2 часа, petko1 написа:

ل

Why do you put passwords ... You exhaust the leaders of the forum

• Like 2

Здравейте, ако някой има активни  user и password за този портал http://cmc.rtmp.io:8080

и реши да ги сподели с ме на лично съобщение ще съм благодарен, приятен ден.