Супер Оферта

★ Искаш безплатен домейн ... https://твоятсайт.com, net, org, info, eu ... тогава може да се включиш в нашата игра ... "Free domain for you"

Recommended Posts

Portal: http://tv2ip.nl:80/c/

MAC: 00:1a:79:12:02:41
00:1a:79:3e:ce:6a
00:1a:79:9f:a2:de
00:1a:79:9c:e3:58
00:1a:79:32:e8:ea
00:1a:79:ce:5e:e2
00:1a:79:16:6b:52
00:1a:79:e3:a5:43
00:1a:79:6b:63:00
00:1a:79:4a:e6:77
00:1a:79:9a:74:29
00:1a:79:b4:0a:76
00:1a:79:67:ea:db
00:1a:79:77:0e:1a
00:1a:79:37:66:e4
00:1a:79:b1:52:60
00:1a:79:27:30:7f
00:1a:79:45:5d:cf

• Like 2
  • Thanks 1

Нече нещо, но, ако ти го даде някой тук ей така, че си красив, по-добре въобще не го сваляй. 

В обществен форум важни неща като програми не се дават. И аз търся две, ама все едно да чакам от умрял писмо. 

Успех!

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''

P.C:Търся- видеосат, зетра, Телекабел, кракра, ек царевец  НА ЛИЧНО.

Edited by Петкови
  • Like 1

Преди 14 часа, Killop написа:

Платени бг канали имат ли?

Имат ги всичките платени

Това може ли да се гледа през Коди за да се изкарват субс за филмите? И с какво, ако може.

Преди 1 час, Killop написа:

Това може ли да се гледа през Коди за да се изкарват субс за филмите? И с какво, ако може.

Да. Генерираш листа и я зареждаш където си искаш. Само в Коди за филмите не трябва да изкарваш субтитри, защото няма откъде, а да зареждаш външни такива.

Как се генерира тази листа? И кой адон се ползва в Коди? Цял ден ровя в нета и удрям на камък с неработещи. :(

Преди 1 час, Killop написа:

Как се генерира тази листа? И кой адон се ползва в Коди? Цял ден ровя в нета и удрям на камък с неработещи. :(

Прегледах листата. Там няма никакви филми със субтитри.

американска листа от канали и раздел 24/7 в които филмите са само на английски без субтитри. 

Иначе не ти трябва коди за това което искаш да направиш. Не ми идва на акъла програма която вади субтитри от live streem. На мен ако ми трябва видео, аудио или субтритри първо записвам филма на харда си и тогава , чрез програма за това което ми трябва в същонст си вадя нещата. Някой ако знае такава програма нека каже, но като цяло не е му мястото тук за такъв проблем.

ААаа, при повторното сканирване ми искара всичко. Дай пример за да видя какво мога да направя аз като план как се прави.

Edited by Петкови
  • Thanks 1

преди 17 минути, qing1965 написа:

За VOD филми - гледане чрез VLC и това https://addons.videolan.org/p/1154045/. Как става: https://www.youtube.com/watch?v=oWvptd3cnbA

Да това е варианта при live streem. А за да гледаш листата чрез VLC, се използва адреса по дефолт за даденият маc, т.е име и парола.

Но побързай, че името и паролата ги има на поне още 2 места и не се знае до кога ще работи този маc.
Успех!

Edited by Петкови
  • Thanks 1

Искам, като пусна филма през Коди да търси субтитри в аддоните за субтитри на Коди. В момента така гледам филми доректно от торент сайтове, сървъри и от харда, който е вързан за ТВ. Предполагам, ако подкарам филмите в този портал през Коди, ще мога да подкарам и субтитри за тях от Кодито. А, иначе 20 000 тв канала (111 бг вкл. платените), 6 000 филма и 96 сериала звучат добре, макар да са ми малко в повече в интерес на истината! ;)

Еми добре щом ти трябва да го използваш за коди. Вариантите са 2.
Вариант 1: Предварително вадиш плейлистата чрез VLC-то и използваш  pvr iptv simple client.

Вариант 2: Щом питаш как става предполагам, че незнаеш основни неща за IPTV сървърите.

Затова използвай Stalker Client. Там има поле за портал. Не съм пробвал с име  парола. По принцип използвам mac, но има поле за удостоверяване чрез име и парола. Пробвай така както ти казах, ако не знаеш маc-a.  За Stalker Client; не съм сигурен от къде го изкарах, но е от един от тези бг ханилища за добавки: BG add-ons,  kodi add-on repository или Mag33 repository.

Пиши на лично, ако имаш затруднение.

Edited by Петкови
  • Like 1

Преди 17 часа, Killop написа:

Искам, като пусна филма през Коди да търси субтитри в аддоните за субтитри на Коди. В момента така гледам филми доректно от торент сайтове, сървъри и от харда, който е вързан за ТВ. Предполагам, ако подкарам филмите в този портал през Коди, ще мога да подкарам и субтитри за тях от Кодито. А, иначе 20 000 тв канала (111 бг вкл. платените), 6 000 филма и 96 сериала звучат добре, макар да са ми малко в повече в интерес на истината! ;)

Подкарването на филми от портали през Коди не е проблем. Името на файловете на филмите в порталите не е написано с букви, а с цифри и автоматичното търсене на субтитри е невъзможно (поне аз не съм открила начин). Варианта, който аз ползвам за Андроид е да ги отварям с MX player и да ги търся ръчно. 

• Thanks 1