Супер Оферта

★ Welcome to our new telegram channel "SoftinfoHelping"

Recommended Posts

Преди 17 часа, Killop написа:

Искам, като пусна филма през Коди да търси субтитри в аддоните за субтитри на Коди. В момента така гледам филми доректно от торент сайтове, сървъри и от харда, който е вързан за ТВ. Предполагам, ако подкарам филмите в този портал през Коди, ще мога да подкарам и субтитри за тях от Кодито. А, иначе 20 000 тв канала (111 бг вкл. платените), 6 000 филма и 96 сериала звучат добре, макар да са ми малко в повече в интерес на истината! ;)

Подкарването на филми от портали през Коди не е проблем. Името на файловете на филмите в порталите не е написано с букви, а с цифри и автоматичното търсене на субтитри е невъзможно (поне аз не съм открила начин). Варианта, който аз ползвам за Андроид е да ги отварям с MX player и да ги търся ръчно. 

• Thanks 1

Преди 14 часа, Петкови написа:

Някой имали скрит мас за някой от тези портали.
http://1sn.ns1.name:18800/
http://carlo.kim:2015/
http://iptvworld.ml:2095/
http://x4ever.eu:8000/c

Интесува ме само дали работят PPV каналите. Благодаря.

При татко Карло вече ги няма като канали. При iptvworld и x4ever не работят.

• Like 1

Преди 15 часа, jappy написа:

Къде се поръчва такъв акаунт?

Първо намираш кой е пиратския доставчик и как да се свържеш с него. Плащаш и си даваш мак адреса. Тогава едни специалисти го разбират, генерират парола и листа. Публикуват го в такъв форум и гледат, когато ти не гледаш, като колкото повече хора го знаят и ползват, толкова по-често ще им прекъсва - това е инфо за "помощниците". Имай в предвид, че тези пирати крадат/вземат от други такива или от истински доавчици или от сателит или от фрий каналите в интернет и не са ти гарантирани като наличност и качество каналите (те повечето са такива и от големите играчи - виж точките на А1 например) - може да изчезват, дискретизират, свалят резолюция и т.н.

3 hours ago, aandreevbg said:

Първо намираш кой е пиратския доставчик и как да се свържеш с него. Плащаш и си даваш мак адреса. Тогава едни специалисти го разбират, генерират парола и листа. Публикуват го в такъв форум и гледат, когато ти не гледаш, като колкото повече хора го знаят и ползват, толкова по-често ще им прекъсва - това е инфо за "помощниците". Имай в предвид, че тези пирати крадат/вземат от други такива или от истински доавчици или от сателит или от фрий каналите в интернет и не са ти гарантирани като наличност и качество каналите (те повечето са такива и от големите играчи - виж точките на А1 например) - може да изчезват, дискретизират, свалят резолюция и т.н.

Благодаря.

Интересувах се точно от посочения доставчик. Най-вероятно е от алиекспрес. Не се изисква мак защото са xtream порталите. Вече си поръчах от едни от другите посочени по-горе, но много ми накъсваха европейските HD-та. Оплаках се и ми върнаха парите. Пихат за конкретен, защото от алиекспрес няма как да разбера кой е. Не накъсваше и бих пробвал с плащане за няколко месеца.

Благодаря все пак.

"накъсваха европейските HD-та" , какво не разбра?   aandreevbg, ти го обясни точно куме в учите. Надявам се, там от където си видял, че не засичат,  "специалистите" да не попаднат точно на твоя маc респективно твоето име и парола, че резултата ще е същият.

Те могат и да попаднат, но да е за лично ползване. Само да не се види в интернет облака, че от там няма спасение. Както винаги казвам. Проблема не е в една, две маймуни.  Клона ще издържи, но станат ли повече той се чупи! :)

Edited by Петкови

Преди 23 часа, jappy написа:

Благодаря.

Интересувах се точно от посочения доставчик. Най-вероятно е от алиекспрес. Не се изисква мак защото са xtream порталите. Вече си поръчах от едни от другите посочени по-горе, но много ми накъсваха европейските HD-та. Оплаках се и ми върнаха парите. Пихат за конкретен, защото от алиекспрес няма как да разбера кой е. Не накъсваше и бих пробвал с плащане за няколко месеца.

Благодаря все пак.

Исках горе-долу да опиша механизма, за да стане ясно, че днес може да гледаш ХБО с Full HD, а утре да е SD без субтитри или да го няма или да дискретизира. Това е защото се крадне и не се плаща за нищо друго, освен за сървър, режийни и софтуер, евентуално такъв, че да не се краде от техния сървър (смяна на пароли при всеки лог и т.н.). Т.е. ако ти се каже еди кой си портал е стабилен - утре не се знае какво е дереджето, може и да го няма. Или сам се учиш, търсиш, намираш стриймове, менажираш ТВ и се занимаваш с форуми като този за хоби, или плащаш на месец на читав БГ доставчик със сайт, тарифи, условия и т.н.

На 6.12.2019 г. at 10:41, aandreevbg написа:

Исках горе-долу да опиша механизма, за да стане ясно, че днес може да гледаш ХБО с Full HD, а утре да е SD без субтитри или да го няма или да дискретизира. Това е защото се крадне и не се плаща за нищо друго, освен за сървър, режийни и софтуер, евентуално такъв, че да не се краде от техния сървър (смяна на пароли при всеки лог и т.н.). Т.е. ако ти се каже еди кой си портал е стабилен - утре не се знае какво е дереджето, може и да го няма. Или сам се учиш, търсиш, намираш стриймове, менажираш ТВ и се занимаваш с форуми като този за хоби, или плащаш на месец на читав БГ доставчик със сайт, тарифи, условия и т.н.

Ако си платиш при пирати или легално доставчици и клонираш МАС-а можеш ли да гледаш на два-три тв/устройства едновременно? Могат ли да те хванат, ако може да се гледа?

Преди 6 часа, Killop написа:

Ако си платиш при пирати или легално доставчици и клонираш МАС-а можеш ли да гледаш на два-три тв/устройства едновременно? Могат ли да те хванат, ако може да се гледа?

Не.

преди 55 минути, boghidar77 написа:

Не.

Не можеш на няколко устройства или не могат да те хванат? ;)