Супер Оферта

★ Искаш безплатен домейн ... https://твоятсайт.com, net, org, info, eu ... тогава може да се включиш в нашата игра ... "Free domain for you"

Recommended Posts

А аз не знам какво дириш ти тука освен да се изявяваш като ментор?¬¬

• Like 2
  • Thanks 1

преди 2 минути, kalinkar написа:

koj mi gi brise postovite i zosto

kazete pricina???????

Постовете не ти са изтрити, ситга рева. Tук се пише на кирилица (Български) 

Постовете се преместени в подходящият раздел  който е тук.   the post has been moved to the appropriate section, which is here.

.

преди 54 минути, Пиф написа:

А аз не знам какво дириш ти тука освен да се изявяваш като ментор?¬¬

Много неща диря. Ама  за жалост за сега нищо. Много постно. Опс сори, на лично ми дадоха нещо доста важно. Надявам се да съм му помогнал и аз.

Иначе, продължавайте да качвате, нищо лошо. Доста хора разчитат на това.

Edited by Петкови
  • Like 1

На 23.11.2019 г. at 22:39, Пиф написа:

Един бърз въпрос:

Тия МАС адреси къде аджеба се пишат? Те да сменя моя МАС на Лан картата или рутера или да го шибна някъде в програмата, защото във VLC никъде не виждам в настройките да пише МАС...?!

преди 11 минути, Killop написа:

Един бърз въпрос:

Тия МАС адреси къде аджеба се пишат? Те да сменя моя МАС на Лан картата или рутера или да го шибна някъде в програмата, защото във VLC никъде не виждам в настройките да пише МАС...?!

Един бръз отговор:

Маковете се слагат в емулатор като stb emu или подобна програма.В google play e пълно с такива.

Edited by Пиф
  • Thanks 2

Благодаря Ви...ето нашия форум вече е полезен...Един бърз въпрос - Един бръз отговор...елементарно е на първи поглед - но е информативно  за питащите...

Преди 22 часа, Петкови написа:

Е това е добро> ЕДНО ГОЛЯМО БРАРО. НУЖНО МИ БЕ 10 СЕКУНДИ. НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е ЛИСТАТА И ТЯ ЩЕ УМРЕ,НО ОПРЕДЕЛНО МИ ХАРЕСА ЗАДАЧАТА, АДМИНЕ. :)

Ако се гледа с VLC e нужно EXTINF:-1,BG| BNT 2  да се промени на #EXTINF:-1,BG| BNT 2  за да ви върви както трябва. Проблема е на първи пост и автоматично vlc-то няма дави пусне програмата.

Паролата на Архива е 0 защо мъчите толкова хората само че телевизиите не работят

Edited by KyMyHuCT
  • Haha 1

Преди 1 час, Пиф написа:

Един бръз отговор:

Маковете се слагат в емулатор като stb emu или подобна програма.В google play e пълно с такива.

За Андроид ТВ има ли друга програма освен stbemu? Нещо не мога да се оправя с нея. :/
А, иначе благодаря за отговора! Бързата реакция ми напомни на времето на технолинка, време в което всеки искаше да споделя знание. Благодаря и на останалите, че не ме погнаха как имало гугъл, колко съм прост, мързелив и т.н. В интересн на истината за два дни разбих гугъл от търсене на "тайни" форуми за портали листи и т.н., но при всяко търсене удрям на камък. :(

Edited by Killop
  • Like 1

преди 19 минути, Killop написа:

За Андроид ТВ има ли друга програма освен stbemu? Нещо не мога да се оправя с нея. :/
А, иначе благодаря за отговора! Бързата реакция ми напомни на времето на технолинка, време в което всеки искаше да споделя знание. Благодаря и на останалите, че не ме погнаха как имало гугъл, колко съм прост, мързелив и н. В интересн на истината за два дни разбих гугъл от търсене на "тайни" форуми за портали листи и т.н., но при всяко търсене удрям на камък. :(

Да,има подобни програми.Това са IPTVLocal STBEmu,Ministra Player,IPTV Smartes и други.Как става с StvEmu има видеоуроци в https://www.youtube.com/watch?v=OAlOBEcFQfI

• Like 1
  • Thanks 2

преди 19 минути, Петкови написа:

Някой знае ли как се е променил домейна  http://line.myott.net:80 . Нещо не ми работят масовете.

Благодаря

Домейна и портала са си там. Предполагам, че е както при портала http://carlo.kim:2015/c/ ... с всяко влизане на титуляра се променя паролата!

Иначе портала си работи.

Има едни пичове, които предлагат едни боксове ИПТВВ заредени с листи с по 5-10 000 канала, ако взема едно такова и клонирам мака на тв с програма дали ще ме разберат и ще ме резнат?

преди 42 минути, Петкови написа:

Не би трябвало да е така. Според мен просто маковете са ми мъртви.

От какво ли пък умряха, от чумата ли, от грипа ли, мамка им прасета?

• Like 1
  • Haha 1

преди 18 минути, Killop написа:

Има едни пичове, които предлагат едни боксове ИПТВВ заредени с листи с по 5-10 000 канала, ако взема едно такова и клонирам мака на тв с програма дали ще ме разберат и ще ме резнат?

Хайде прочети си пак въпроса и си оправи глупостите. Може  би Петкови или Петрови, както се обърква понякога горкия ще ти обясни.

Мисля,че схванах въпроса на Killop . А отговора е да не се доверява на такива търгаши защото ти продават кутиката,бокса на двойна цена,а и тв-то им не е вечно и безплатно, защото след определено време каналите спират.Ако клонираш мака на друго устройство,най-вероятно каналите ще спрът.Най-добре е ако си решил да ползваш тв бокс е да  си купиш директно от Алиекспрес ,ибей или някой подобен китайски сайт,където цените са в пъти по-ниски.

• Like 2

Преди 1 час, aandreevbg написа:

От какво ли пък умряха, от чумата ли, от грипа ли, мамка им прасета?

aandreevbg е станал с рогата на горе днес. :) Не човек, незнам. Мисля, че не от грипа, може би от хората ;)

Аз почти не съм пускал от този домейн канал, но имам такива от него. Дано някой качи отново някъде голяма поредица от тях. На лично ще бъда идеално.

Иначе, Killop , не съм сигурен в това което мисля и не желая да те обърквам. Нека някой, който със сигурност знае да му помогне с информация.

Имаше дискусия на тази тема и в друг форум. Знам, че не можеш да използваш 2-те едновременно.

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

P.C:Търся- видеосат, зетра, Телекабел, кракра, ек царевец  НА ЛИЧНО.

Edited by Петкови
  • Like 1

Не ми трябва бокс имам Андроид тв, със същите функции. Искам листа с канали, която е постоянна. Не искам през ден два да свалям файлове и да ги подменям. Загуба на време, тъй като не гледам тв повече от час два на ден. Преди бях плащал в някакъв сайт ниска такса за сваляне на листа с 4000 тв с всички бг канали, но и те след седмица две започнаха да изчезват при което за да се появят пак трябваше листа да се сменя, но до края на месеца ми беше писнало да включвам компа за да свалям и качвам с флашки отново... За това търся нещо, което да изкара дълго време без да се налага постоянен ръчен ъпдейт.

Прав си, всички търсим такива листи, колега.

Но за съжаление такива безплатни няма, затова висим като кияци из форумите и дърпаме еднодневки с мерак да изкарат повечко време.

И някой ако напипа неизвестна добре работеща листа, се крие и мълчи като комунист на разпит, за да оцелее листата по-дълго.

Не ни е приятно, но това е положението засега.

Edited by lynx

Ето за това се чудя за тия устройства. Един познат си е взел такова за 160-160 лв ползва го от години и е много доволен. Каналите не му падат и има достъп до някакъв сървър с филми, а устройството се ъпдейтва автоматично. Може би тогава сменя и листата, но я няма цялата тая ръчна хамалогия са търсиш листи за да обновяваш. :)

Преди 15 часа, Пиф написа:

Мисля,че схванах въпроса на Killop . А отговора е да не се доверява на такива търгаши защото ти продават кутиката,бокса на двойна цена,а и тв-то им не е вечно и безплатно, защото след определено време каналите спират.Ако клонираш мака на друго устройство,най-вероятно каналите ще спрът.Най-добре е ако си решил да ползваш тв бокс е да  си купиш директно от Алиекспрес ,ибей или някой подобен китайски сайт,където цените са в пъти по-ниски.

Признах те. Имаш железни нерви, ама виж че няма спирка. Не можеш да му смогнеш да му сдъвкваш.