Супер Оферта

★ Welcome to our new telegram channel "SoftinfoHelping"

Recommended Posts

Преди 7 часа, root написа:

ти си в грешка паролата си е точно правилният отговор :) смятай добре :) и на последния ред има и умножение :) 

Тя паролата, че е вярна - вярна е! Че наистина математиката на повечето куца - куца! Ама да пишеш, че листата е нова е като виц!!!

Листата на мобилетв е споделена в нет-а преди пооовече от 3 месеца! :D

преди 5 минути, vip4o написа:

Тя паролата, че е вярна - вярна е! Че наистина математиката на повечето куца - куца! Ама да пишеш, че листата е нова е като виц!!!

Листата на мобилетв е споделена в нет-а преди пооовече от 3 месеца! :D

аз никъде не съм казал че е нова това че файл-а е бил bg-new когато съм я свалял не означава че е нова :) важното не е че е нова а е работеща :) 

• Like 2

Колеги каква е паролата защото като госмятам излиза 60 но пише грешна парола.

преди 1 минута, Lambo написа:

Колеги каква е паролата защото като госмятам излиза 60 но пише грешна парола.

грешно го смяташ дал съм няколко жокера преди това :)  ако став въпрос за предния архив :)

преди 49 минути, root написа:

Парола:

A = 1, B = 2A, C = 3B, ..., Z = 26Y. Намерете (X - A) * (X - B) * (X - C) * ... * (X - Z) = ?.

ddd2421323123.png

BG-ALL.m3u8.zip 795 B · 7 downloads

Е това е добро> ЕДНО ГОЛЯМО БРАРО. НУЖНО МИ БЕ 10 СЕКУНДИ. НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е ЛИСТАТА И ТЯ ЩЕ УМРЕ,НО ОПРЕДЕЛНО МИ ХАРЕСА ЗАДАЧАТА, АДМИНЕ. :)

Ако се гледа с VLC e нужно EXTINF:-1,BG| BNT 2  да се промени на #EXTINF:-1,BG| BNT 2  за да ви върви както трябва. Проблема е на първи пост и автоматично vlc-то няма дави пусне програмата.

Edited by Петкови

Цитат

00:1A:79:09:9F:10 | User:Pass = [A4ijd9Rj3C:Kmzqv5LO0N] | URL = http://hottest.link:80/c | MAC = %3CMAC%3E | STATUS = Active | EXPIRES = 28.7.2020 г. | MAX CONNECTIOS = 1 | TRIAL = No

00:1A:79:00:F3:BE | User:Pass = [A4ijd9Rj3C:Kmzqv5LO0N] | URL = http://hottest.link:80/c | MAC = %3CMAC%3E | STATUS = Active | EXPIRES = 28.7.2020 г. | MAX CONNECTIOS = 1 | TRIAL = No

00:1A:79:02:6F:FA | User:Pass = [A4ijd9Rj3C:Kmzqv5LO0N] | URL = http://hottest.link:80/c | MAC = %3CMAC%3E | STATUS = Active | EXPIRES = 28.7.2020 г. | MAX CONNECTIOS = 1 | TRIAL = No

00:1A:79:02:D4:15 | User:Pass = [A4ijd9Rj3C:Kmzqv5LO0N] | URL = http://hottest.link:80/c | MAC = %3CMAC%3E | STATUS = Active | EXPIRES = 28.7.2020 г. | MAX CONNECTIOS = 1 | TRIAL = No

00:1A:79:09:34:E4 | User:Pass = [A4ijd9Rj3C:Kmzqv5LO0N] | URL = http://hottest.link:80/c | Expire (possibly?): = July 29, 2020, 12:02 am | MAC = %3CMAC%3E | STATUS = Active | EXPIRES = 28.7.2020 г. | MAX CONNECTIOS = 1 | TRIAL = No

00:1A:79:09:5A:B8 | User:Pass = [A4ijd9Rj3C:Kmzqv5LO0N] | URL = http://hottest.link:80/c | MAC = %3CMAC%3E | STATUS = Active | EXPIRES = 28.7.2020 г. | MAX CONNECTIOS = 1 | TRIAL = No

00:1A:79:09:92:A4 | User:Pass = [A4ijd9Rj3C:Kmzqv5LO0N] | URL = http://hottest.link:80/c | MAC = %3CMAC%3E | STATUS = Active | EXPIRES = 28.7.2020 г. | MAX CONNECTIOS = 1 | TRIAL = No

00:1A:79:0D:7D:43 | User:Pass = [A4ijd9Rj3C:Kmzqv5LO0N] | URL = http://hottest.link:80/c | MAC = %3CMAC%3E | STATUS = Active | EXPIRES = 28.7.2020 г. | MAX CONNECTIOS = 1 | TRIAL = No

• Thanks 1

Преди 3 часа, Петкови написа:

Е това е добро> ЕДНО ГОЛЯМО БРАРО. НУЖНО МИ БЕ 10 СЕКУНДИ. НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е ЛИСТАТА И ТЯ ЩЕ УМРЕ,НО ОПРЕДЕЛНО МИ ХАРЕСА ЗАДАЧАТА, АДМИНЕ. :)

Ако се гледа с VLC e нужно EXTINF:-1,BG| BNT 2  да се промени на #EXTINF:-1,BG| BNT 2  за да ви върви както трябва. Проблема е на първи пост и автоматично vlc-то няма дави пусне програмата.

На 23.11.2019 г. at 22:39, Пиф написа:

Има има. Хибрид с радиолампи и транзистори черно-бял и почва с главна буква и с име на планина.

Латиница или кирилица?

престанете с тези задачи тук не е форум по математика и тем подобни....  

Петкови - "Дали е стара дали е нова маймуните като скочат на клона и тежат, клона се чупи."Моите уважения към Вас,но така написано това определение е отправено към посещаващите този форум .В надпреварата да се трупат мнения се публикуват линкове по метода копиране - поставяне...някой  и на момента негодни за ползване, а останалите се сриват до наколко часове или дни и получават за оправдание определението еднодневки.Практиката по другите форуми, които и Вие посещавате е за по продължителна употреба - стабилни листи да се отправят на лични към потребители несправящи се с направата на това, а желаещи да ползват...не желая да влизам в полемика - нищо лично нямам към Вас.

преди 49 минути, petko1 написа:

Практиката по другите форуми, които и Вие посещавате е за по продължителна употреба - стабилни листи да се отправят на лични към потребители несправящи се с направата на това, а желаещи да ползват...не желая да влизам в полемика - нищо лично нямам към Вас.

На 23.11.2019 г. at 22:39, Пиф написа:

В този ред на мисли търся портал с безплатни платени бг канали и ESPN по възможност. Трябват ми предимно за тест да видя как работи услугата. Вчера намерих някакви, но нищо не работеше. ;)

• Like 1

Преди 3 часа, admin написа:

престанете с тези задачи тук не е форум по математика и тем подобни....  

задачките са направена дадена лист-а да издържа повече време :) 

• Like 1

преди 30 минути, root написа:

задачките са направена дадена лист-а да издържа повече време :) 

Ще издържат ама друг път -тук всички са математици, с изключение на някои дето са бeгали от час.:)

преди 5 минути, Пиф написа:

Ще издържат ама друг път -тук всички са математици, с изключение на някои дето са бeгали от час.:)

защото повечето отговори ги има в интернет за тва :D :D :D :D ще се търси друг вариянт с по сложни въпроси тогава :D 

😂😂😂😂 , давай root. 

Сега petko1, няма лично, казваш си мнението. Да абсолютно си прав. Не обичам да прецаквам листи и за това не ги давам. 

А когато искам нещо пиша на лично към човека ,или пиша във форумите, но да ми се даде на лично, иначе не виждам смисъл. 

Много маймуни на клона не ми трябват. Но има смисал и в мъртвите листи. Много често може да ги възтановиш. Разбира се трябва да и разбираш материята.Обаче, ако нея знаеш че съществува няма как да пробваш. Затова всичко качено по форумите си има своето предназначение. За един едно за друго друго.

Живи и здрави,

Edited by Петкови
  • Like 1

Дали може някой на ЛС да ми напише руски или други сайтове с работещи листи/портали? Търсих в  чичото, но нищо работещо не намерих. :/

• Like 1

Преди 1 час, Killop написа:

Дали може някой на ЛС да ми напише руски или други сайтове с работещи листи/портали? Търсих в  чичото, но нищо работещо не намерих. :/

Как да няма,като на тук на стр.57 най-долу има архив с Руски канали. Само не казвай,че не знаеш коя е столицата на Русия.