Jump to content

Recommended Posts

• Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Предвид рестриймърите, които цоцат на аванта става публична, да и се порадвате някой друг ден, че няма да живее дълго.      

CZ.m3u ES.m3u SB.m3u srbija- bg.m3u sweden.m3u

M3u  List erol-vip-playlist-at-iptvdeerol.m3u

Posted Images

Здравете, можете ли да ми помогнете отностно, как да взема токен с опенбулета с който мога да гледам.. конфинга който имам взема само плей_токен, който се мени постояно и не върши работа.. ако можете да ми дадете някой стойностен конфинг , или някакъв хедър какво,как трябва да е.. 

преди 11 минути, nitkoo написа:

ВАСИЛЛЕВСКИ

ВасилЛевски или само Левски ЛЕВСКИ .... не мога да го нацеля

и на тримата първите имена със главни букви

При мен се получи с първите и вторите имена, съединени заедно с главни букви.

• Thanks 1
преди 19 минути, lynx написа:

При мен се получи с първите и вторите имена, съединени заедно с главни букви.

ESET NOD32 полудя! Няма да рискувам!

• Like 1

Пичове тия неща се дават със парола за да оцелеят максимално дълго. Няма смисъл да помагате на хора, които не могат да се досетят сами макар, че е написано кое и какво трябва да бъде във описание за парола. Най лесно е да се пусне без парола и чуждите навлеци и не само те да го разпространят във още 10 форума и телеграми и да умре за 3-4 дена. Не че е нещо особено това прокси със това SD качество, ама става за през телефона. Пуснах го да видим колко ще оцелее така, ама предвид, че има рестриймъри във форума не е добра идея да пусна нещо по читаво/хубаво, освен ако не вземат да ми се отчитат във % и на мен. :D

• Like 6

Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.

Off Topic

00:1A:79:5B:16:6B | Mac = 00:1A:79:5B:16:6B | Expire = August 18, 2021, 8:42 am | Lista = Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link. | m3u List = Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link. | Creado = 2020-08-18:05-42-06 | Status = Active | Max Conn = 1 | Aktive Conn = 0
00:1A:79:7C:D7:D5 | Mac = 00:1A:79:7C:D7:D5 | Expire = March 30, 2021, 10:03 pm | Lista = Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link. | m3u List = Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link. | Creado = 2021-03-29:07-03-40 | Status = Active | Max Conn = 30 | Aktive Conn = 0

• Like 32
  • Thanks 8
  • Sad 1
Преди 7 часа, drax123 написа:

Пичове тия неща се дават със парола за да оцелеят максимално дълго. Няма смисъл да помагате на хора, които не могат да се досетят сами макар, че е написано кое и какво трябва да бъде във описание за парола. Най лесно е да се пусне без парола и чуждите навлеци и не само те да го разпространят във още 10 форума и телеграми и да умре за 3-4 дена. Не че е нещо особено това прокси със това SD качество, ама става за през телефона. Пуснах го да видим колко ще оцелее така, ама предвид, че има рестриймъри във форума не е добра идея да пусна нещо по читаво/хубаво, освен ако не вземат да ми се отчитат във % и на мен. :D

аз доколкото виждам астричката си е жива все още значи не са много рестриймърите 

Не за дълго ......

Скоро ще започне да сече а до седмица,две си отива.

Само няма да се притесняваш всяко начало си има и край....

• Like 3
  • Thanks 1

Здравейте, колеги, малко съм новак в тези джаджи и днес разбрах за тези m3u файлове.
Искам да ви попитам, защото не съм чел назад, някой има ли лист с основните български канали бнт, бтв и нова, нещо спорт - диеми и макс спорт - свалих homeiptv и се опитвам да намеря нещо, ще съм много благодарен ако окажете някаква помощ, може да пишете и на лично. Благодаря! 
Ако е неуместно се извинявам.

Off Topic

Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.
Active Connections: 30     Maximum Connections: 1000

• Like 29
  • Thanks 12
  • Confused 1
  • Sad 2