Jump to content

Recommended Posts

преди 2 минути, emskia написа:

За това не се бях сетил :) Какво ще препоръчаш за windows

Според мен най-доброто е

Vpn HMA

• Like 1
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Предвид рестриймърите, които цоцат на аванта става публична, да и се порадвате някой друг ден, че няма да живее дълго.      

CZ.m3u ES.m3u SB.m3u srbija- bg.m3u sweden.m3u

M3u  List erol-vip-playlist-at-iptvdeerol.m3u

Posted Images

Ето и нещо от мен :) скромно,но което е в зелено работи без грешка !

Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.

Аз ползвам VLC .

Edited by exsonal
  • Like 8
  • Thanks 5
HIT | Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Active | 08/12/2020 - 08/12/2021 | Max Connections: 1 | 1 Connected | Real Url: Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Time Zone: Europe/London

HIT | Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Active | 08/15/2018 - Unlimited | Max Connections: 50 | 55 Connected | Real Url: Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Time Zone: Europe/Berlin

HIT | Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Active | 12/15/2020 - 12/15/2021 | Max Connections: 1 | 5 Connected | Real Url: Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Time Zone: Africa/Casablanca

Free Daily Worldwide Playlists 14/02/2021:

HIT | Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Active | 04/13/2020 - 04/13/2021 | Max Connections: 4 | 3 Connected | Real Url: Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Time Zone: America/New_York

HIT | Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Active | 10/18/2020 - 10/18/2021 | Max Connections: 1 | 1 Connected | Real Url: Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Time Zone: Europe/London

HIT | Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Active | 10/05/2020 - 10/05/2021 | Max Connections: 1 | 0 Connected | Real Url: Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Time Zone: 220

HIT | Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Active | 10/01/2018 - 03/11/2021 | Max Connections: 3 | 4 Connected | Real Url: Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Time Zone: America/Guayaquil

HIT | Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Active | 11/28/2020 - Unlimited | Max Connections: 0 | 49 Connected | Real Url: Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Time Zone: Europe/Athens

HIT | Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Active | 04/06/2020 - 04/05/2021 | Max Connections: 1 | 0 Connected | Real Url: Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Time Zone: America/New_York

HIT | Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Active | 11/19/2020 - Unlimited | Max Connections: 600 | 2 Connected | Real Url: Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Time Zone: Europe/Athens

HIT | Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Banned | 01/12/2021 - 11/12/2021 | Max Connections: 1 | 0 Connected | Real Url: Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  | Time Zone: America/Sao_Paulo

Combos Leecher:

903310:034806
Karim2_534341:40036069
Fawzi0555660873:2L30ce6fj5
mv38Y9TW8b:XHHpMhvLCK
ARGENTINA:Nicetry8888
Juandedani:ODsi5JqhaB
chaina:EGaVo4igJw
12345:54321

• Like 11
  • Thanks 7
Преди 13 часа, baydan написа:

Какво значи това "дааааа", не те разбрах ? Ти беше писал, че при теб не тръгва 0.7.2 на Win 7 - какво ще рече, че не тръгва - въобще не можеш да стартираш/отвориш програмата ? Или я отваряш, но не сканира ?

Ако някой вземе да прочете малко ще открие че програмата работи само на УИНДОУС 10 изпробвах я на 64 битова и върви а на уиндос 7 само почва

Преди 7 часа, satelitas написа:

Ако някой вземе да прочете малко ще открие че програмата работи само на УИНДОУС 10 изпробвах я на 64 битова и върви а на уиндос 7 само почва

Знам, колега, но ако прочетеш постовете ще видиш, че на УИНДОУС 10 ни пише с колегата, че програмата не е съвместима и търсиме варианти. Ти моя файл ли тества?

Някой има ли налична udpxy status by salezli? Обърнах нета и не я намирам, пък искам да пробвам как е с графична среда 😄

Преди 9 часа, satelitas написа:

Чел съм и пише, че НЕ върви на Уин 7 и по-стари версии.

Аз имам само Уин 7 - програмата се отваря, но НЕ сканира, а в раздел Tools дава грешка след клик на бутона Get IT! , след койтo трябва да ти покаже в какъв режим да сканираш - Advanced или Simple.

Помолих приятел с Уин 8 и там програмата сканира и вади резултати.

Преди 1 час, gvoitse написа:

Знам, колега, но ако прочетеш постовете ще видиш, че на УИНДОУС 10 ни пише с колегата, че програмата не е съвместима и търсиме варианти. Ти моя файл ли тества?

Колега, излишно е да си губим времето в опити да сканира в Уин 7 програмата !

Ти имаш версия 0.7.2 - кликни на About и ще видиш , че там пише "Windows 7 and older are not supported"

• Like 1
Преди 1 час, baydan написа:

Колега, излишно е да си губим времето в опити да сканира в Уин 7 програмата !

Ти имаш версия 0.7.2 - кликни на About и ще видиш , че там пише "Windows 7 and older are not supported"

Сложете си  на виндоус 7 една виртуална машинка и си сложете няколко виндоуса и няма да имате проблеми да си търсите къде тръгва

преди 1 минута, satelitas написа:

Сложете си  на виндоус 7 една виртуална машинка и си сложете няколко виндоуса и няма да имате проблеми да си търсите къде тръгва

То това е ясно, даже и Уин 8 или 10 да имате, пак е препоръчително на виртуална машина да се ползват такива програми от гледна точка на сигурността ... НО, не ми се заделят ресурси от компа ми за виртуалка :) Ще сложа виртуалка на стар лаптоп, който почти не ползвам.

Здравейте и Честита Баба Марта! Някой дали знае как може да се пусне филм от VOD секцията на портал с 5.1 канален звук. Пробвах много варианти, но не става. Ако някой е наясно как може да бъде направено ще бъда много благодарен.

някой да сканира този портал,трябват ми м3у файл и мак адреси.

can I want mac keys for this server.Thanks for helps.

• Like 1
Off Topic

#EXTINF:-1,BNT1
#EXTINF:-1,NOVA

• Like 3
  • Thanks 4
23 hours ago, exsonal said:

Ето и нещо от мен :) скромно,но което е в зелено работи без грешка !

Аз ползвам VLC .

Edited by smoke
  • Like 4
  • Thanks 4