Jump to content

Recommended Posts

Преди 2 часа, До Коленко написа:

а защо не се направи пред админа ,след като окенза прокситата , и то без парола !? А тука за некъв скапан адрес вдигаш парра !? ай сиктир !

Той този и в другия голям форум прави мизерии.. скоро ще се почне и тук "дай гцн, дай канал рила, дай регионални". Само заради него и още един индивид живко ли е къв е спрях да влизам там па той се навлякал и тук. Пфуу

• Like 2
  • Thanks 1
  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hidden Content Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Hidden Content Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Hidden Content Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Hidden Content 8

M3u  List Hidden Content Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Posted Images

Преди 2 часа, Collega написа:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Im need mac for this panel.

Arkadaşlar üstteki panel için mac ihtiyacım var.Şimdiden teşekkürler.

MAC: 00:1A:79:60:0F:8A
Expire Date: 28.05.2022

• Like 2
On 2/20/2021 at 7:11 PM, TIGAR1 said:
  Reveal hidden contents

Българските канали са извадени в плейлиста която е в архива 🙂 останалите си ги извадете сами.

Паролата само на лично

Hidden Content

Може ли паролата на лични?

On 2/20/2021 at 7:11 PM, TIGAR1 said:
  Reveal hidden contents

Българските канали са извадени в плейлиста която е в архива 🙂 останалите си ги извадете сами.

Паролата само на лично

Hidden Content

Може ли паролата на лични?

On 2/23/2021 at 10:58 PM, Gundi said:

Последно питане за месеца. Имам лист с канали. Как да го държа онлайн. Смисъл както livebgtv.stream/bg.json дето да няма нужда да пращам файл. Листа да е в линка един вид. By the way ако някой гледа турско мога да дам лист с ужасно много канали и почти вс работят и има към 100 филмови канали с филми от 2020-2021.

качваш го в дропбокса и му вземаш линка...

Продължаваш да се занимаваш с глупости :) Посъветвах те, минал съм по твоя път. Губиш си времето. Слагай един сателит..булсат, виваком...колега по-горе предложи...това което правиш нЕма да стане.

• Like 1
Преди 21 часа, root написа:

видя ли тази която ти дадох 3.x версията пише е премиум

За съжаление се оказа поредния фейк линк в нета, после 1 час чистих компа от разни буби.

Явно наистина няма из нета реално работеща 3.х версия, ще чакаме. Все пак мерси за помощта! Поздрави!

Преди 1 час, lynx написа:

За съжаление се оказа поредния фейк линк в нета, после 1 час чистих компа от разни буби.

Явно наистина няма из нета реално работеща 3.х версия, ще чакаме. Все пак мерси за помощта! Поздрави!

Защо не си я купиш след като ти върши работа

• Like 1
На 20.02.2021 г. at 19:11, TIGAR1 написа:
  Скрий съдържанието

Паролата само на лично

Hidden Content

Може ли и на мен паролата. Благодаря.

На 20.02.2021 г. at 19:11, TIGAR1 написа:
  Покажи скритото съдържание

Паролата само на лично

Здравей, извинявам се , може ли паролата на лични

Hidden Content

• Thanks 1

Здравейте за IPTV Tools by MANZERA AYENA V0.7.2-cracked компа ми дава не съвместима програма за win10.Антивирусната  ми пощуря , някаква идея.

преди 41 минути, krasi написа:

Здравейте за IPTV Tools by MANZERA AYENA V0.7.2-cracked компа ми дава не съвместима програма за win10.Антивируснатиа  ми пощуря , някаква идея.

И при мен така. Опитах и на седмицата на лаптопа, не тръгва и там...

преди 31 минути, gvoitse написа:

И при мен така. Опитах и на седмицата на лаптопа, не тръгва и там...

На win8 някой да е пробвал?

Преди 13 часа, root написа:

Защо не си я купиш след като ти върши работа

Да, и аз те съветвам същото. Аз също ползват TiviMate платена версия и мисля, че разработчиците заслужават тези 12 лв на година (по левче на месец). Дори съжалявам, че не я купих завинаги с едникратно плащане. А иначе програмата е БОМБА !

Преди 16 часа, lynx написа:

Защо не пробваш Отт навигатор.работи и със сталкери

При ОТТ Навигатор няма опция за запис.

Не съм я купил, защото в отзивите някакъв се оплакваше, че заплащането било голяма мъка да се направи и било за определени периоди. Не знам дали има възможност да се закупи завинаги, но може и да има, не съм пробвал. Програмата има много опции, само трябва да се рови за да се намери кое къде са го скрили.