Jump to content

Recommended Posts

Момци ето ви нещо за последно от мен ,че всеки момент ще получа "БАН".

Off Topic

#EXTINF:-1,HBO HD 
Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.
#EXTINF:-1,HBO 2 HD
#EXTINF:-1,HBO 3 HD

• Like 6
  • Thanks 10
  • Replies 7.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Предвид рестриймърите, които цоцат на аванта става публична, да и се порадвате някой друг ден, че няма да живее дълго.      

CZ.m3u ES.m3u SB.m3u srbija- bg.m3u sweden.m3u

M3u  List erol-vip-playlist-at-iptvdeerol.m3u

Posted Images

преди 11 минути, pandox написа:

Кое село сте..? Дай да дойда  да ти сложа един сателит и ще ти се опраЙ положението!;)

Дядо ми имаше на времето. Помня как картината се прецакваше като е лошо времето. Облачно,вали и картината става като пастет върху филия. 

преди 5 минути, TIGAR1 написа:

Момци ето ви нещо за последно от мен ,че всеки момент ще получа "БАН".

Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link. Скрий съдържанието

#EXTINF:-1,HBO HD 
#EXTINF:-1,HBO 2 HD
#EXTINF:-1,HBO 3 HD

Защо ще получаваш БАН ?

• Thanks 1
Преди 1 час, root написа:

Предлага ви се програма вие си решавате дали да я ползвате или не за това има виртуални машини и т.н а ти лично прекалено много започваш да говориш глупости при положение че се молиш на всеки втори за мак за портал или за прокси :)

Аз, да моля? Прокси, макове?  Боже  пази. Нещо ме бъркаш.  Много си далече от истината. Май се бройм на пръсти хората тук с един акаунт и те повечето не влизат :D, но това е друга тема.

Попитахте нещо на лично. Не отговери, нищо, не се сърдя, живи и здрави, но глупости не говоря. :)

P.C Остава и Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  да се махте и майко мила. Давай те пуканките. Така и иначе на последък нищо ново не научавам, а това е тъжно за мен.  За това съм тук и губя желание. но хайде стига сме спамили.

Edited by Петкови
  • Haha 1
  • Sad 1
Преди 8 часа, Пиф написа:

За пенсионери на село мисля че Булсат с такса от 12 лв на месец е на пълно достатъчно.Трябва им само интернет за фейса.:)

Човека си решава проблема с 2 лв. на мес. за ДА плеер.

Преди 7 часа, Петкови написа:

Аз, да моля? Прокси, макове?  Боже  пази. Нещо ме бъркаш.  Много си далече от истината. Май се бройм на пръсти хората тук с един акаунт и те повечето не влизат :D, но това е друга тема.

Попитахте нещо на лично. Не отговери, нищо, не се сърдя, живи и здрави, но глупости не говоря. :)

P.C Остава и Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.  да се махте и майко мила. Давай те пуканките. Така и иначе на последък нищо ново не научавам, а това е тъжно за мен.  За това съм тук и губя желание. но хайде стига сме спамили.

Петкови  извинявай, ама много си бягал от часовете по български. Не е зле да се върнеш малко назад във времето.

Нищо лично, ама този път не се сдържах да ти го кажа, защото неправилния правопис променя смисъла.

• Thanks 1
  • Haha 2
Преди 9 часа, Gundi написа:

Последно питане за месеца. Имам лист с канали. Как да го държа онлайн. Смисъл както livebgtv.stream/bg.json дето да няма нужда да пращам файл. Листа да е в линка един вид. By the way ако някой гледа турско мога да дам лист с ужасно много канали и почти вс работят и има към 100 филмови канали с филми от 2020-2021.

в кой клас на началното училище си човече. добавения лист се зарежда автсматично с пускането на плеъра.в настройките има опция за стартиране дирекно с включването на устройството.

1 hour ago, aandreevbg said:

Човека си решава проблема с 2 лв. на мес. за ДА плеер.

Da Player e едно бъгаво недоразумение,което съм срещал в Google Play,че и платено на всичкото отгоре

преди 6 минути, Пиф написа:

Da Player e едно бъгаво недоразумение,което съм срещал в Google Play,че и платено на всичкото отгоре

и не само като има някакво събитие стриймовете им не издържат 

Преди 17 часа, baydan написа:

Имам такъв въпрос:

След сканиране имам активни към момента портал и мак адрес на акаунт със следните данни:

http://DOMAIN.com:PORT/c/
MAC: 00:1A:79:00:00:00
ExpDate: null
ActiveCons: Unknown
MaxConnections: Unknown
Playlist: http://DOMAIN.com:PORT/get.php?username=NekoiSiTam&password=AlaBala&type=m3u&output=mpegts

Възможно ли е да извлека плейлистата на този акаунт като .m3u файл, който да заредя като такъв и каналите да вървят, както и при зареждане на акаунта чрез портала и мак адреса ?

(Какво пробвах аз - копирах и пастнах в браузъра генерирания от сканирането линк за Playlist: http://DOMAIN.com:PORT/get.php?username=NekoiSiTam&password=AlaBala&type=m3u&output=mpegts, но НЕ генерира .m3u файл за сваляне. Тогава ползвах програмката MAG Converter Tool, в която като се зададат портал и мак адрес и извежда юзърнейм и парола - паролата, която ми изведе програмката беше различна от паролата в линка, генериран при сканирането - смених в линка паролата и пак пастнах в браузъра и тогава вече ми генерира .m3u файл за сваляне, свалих го, разгледах го с Notepad++всичко изглежда Ок и заредих плейлистата чрез сваления .m3u файл, НО не тръгват каналите, а като заредя същата плейлиста на същия акаунт чрез портала и мак адреса - каналите тръгват !)

Още веднъж, с молба някой знаещ да разяснени казуса като за начинаещ, имащ желание да се учи 🤔 и да даде полезен отговор на въпроса към описаната в цитата ми ситуация:

Възможно ли е да извлека плейлистата на този акаунт като .m3u файл, който да заредя като такъв и каналите да вървят, както и при зареждане на акаунта чрез портала и мак адреса ?

Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link. спомена за някакви защити и не пожела да разясни какво има предвид ... Четох, че някои портали имат защита с плей токън, понякога даже и за всеки отделен канал, и тези токъни са динамични и се сменят начесто, през много кратък интервал от време - ок, но ако порталът ползва такива токъни, те само при зареждане на плейлистата от .m3u файл ли са, не са ли и при зареждане чрез портала и мак адреса ?

И още нещо ... дали пък е възможно, на един и същ домейн, акаунтите по мак адреси да тръгват на един порт, а по .m3u да са на друг порт ?

Edited by baydan
Off Topic

Някой да му е попадал сървър с канала Epic Drama на български , ще съм много благодарен

• Like 1
преди 42 минути, root написа:

и не само като има някакво събитие стриймовете им не издържат 

Не съм имал проблеми с da player. Да не го ползвате на Windows с някой андроид емулатор? Никога не съм срещал проблем. Ползвам го от 3 или 4 месеца само дето наскоро с новия ъпдейт имаше реклами,но като платих сега пак си е супер. 

Преди 1 час, filankishiev написа:

в кой клас на началното училище си човече. добавения лист се зарежда автсматично с пускането на плеъра.в настройките има опция за стартиране дирекно с включването на устройството.

Аз ли не се изказах калто трябва или ти не разра..ще пробвам да ти дам пример. Ако сега имам м3у лист с канали мога да го кача тук,да си го изтеглиш Ти,да го ъплоуднеш в да плеър и да си гледаш вече когат ти е кеф. НО аз искам вместо да кача тук да си теглите листа ми просто да ви дам примерно адреса Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.

Следователно Ти пускаш да плеър на телефончето си и добавяш URL гореспоменатото и ти се зарежда листа и вече си го имаш. Схвана ли? Без да качвам файл.м3у за теглене.

• Like 1
  • Thanks 2

Здравейте, с mutvonline и работещ мак изкарвам следното http://ok2.se:8000/get.php?username=IJbsXFBtQK&password=jRjcRSSVZ1&type=m3u_plus&output=ts, но когато се опитам да го пусна пише ,,проблем с възпроизвеждането,,. Къде бъркам? ... Нов съм и се уча, благодарение на Вас... Благодаря Ви...

преди 11 минути, gvoitse написа:

Здравейте, с mutvonline и работещ мак изкарвам следното http://ok2.se:8000/get.php?username=IJbsXFBtQK&password=jRjcRSSVZ1&type=m3u_plus&output=ts, но когато се опитам да го пусна пише ,,проблем с възпроизвеждането,,. Къде бъркам? ... Нов съм и се уча, благодарение на Вас... Благодаря Ви...

Аз днес Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link. за мненията на можещите и знаещите по този казус, но все още няма полезен отговор :)Мисля, че ти не бъркаш, просто си конвертирал работещ портал + мак към m3u и като заредиш от m3u, каналите не тръгват. Въпросът е защо не тръгва работеща през мак портал листа, когато се зареди чрез m3u файл, какви са възможните причини ? Ако е някаква защита, тя от какъв тип е възможно да е, може ли да се заобиколи някак и т.н. ?

Здравейте, може ли някой ако има 24 Kitchen на m3u8 формат да ми го прати на лично, ще съм много благодарна! :) 

преди 21 минути, baydan написа:

Аз днес Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link. за мненията на можещите и знаещите по този казус, но все още няма полезен отговор :)Мисля, че ти не бъркаш, просто си конвертирал работещ портал + мак към m3u и като заредиш от m3u, каналите не тръгват. Въпросът е защо не тръгва работеща през мак портал листа, когато се зареди чрез m3u файл, какви са възможните причини ? Ако е някаква защита, тя от какъв тип е възможно да е, може ли да се заобиколи някак и т.н. ?

Прочетох, Петкови се обади, но не се обоснова...

Преди 18 часа, Петкови написа:

Точно ти се молиш да и то на много хора ;)

• Thanks 1
  • Haha 2
Преди 1 час, gvoitse написа:

Прочетох, Петкови се обади, но не се обоснова...

А замислял ли си се че mac а може да не е активен или да иска и допълнителна ауторизация освен мак? 🤔

Just now, root написа:

А замислял ли си се че mac а може да не е активен или да иска и допълнителна ауторизация освен мак? 🤔

Колегата е писал, че конвертира работещи в момента мак-ове, аз също пробвах с работещи. И пробваните акаунти се зареждат само с портал и мак адрес и каналите вървят, няма искане за допълнителна ауторизация.

Преди 1 час, gvoitse написа:

Добре, че е Тигар 1, че иначе м3u през крив макарон...

добър човек. да е жив  здрав  богат и  да продължава да помага.

• Like 1
  • Thanks 1