Jump to content

Recommended Posts

Преди 1 час, root написа:

дал съм портала изкарай ги отнема 20 секунди :) 

Може да е секунди,  ама ако знаеш как:) Ако е като мен и не знае как и векове няма да стигнат:)

Edited by biglubo
  • Like 1
  • Haha 1
  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hidden Content Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Hidden Content Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Hidden Content Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Hidden Content 9

M3u  List Hidden Content Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Posted Images

преди 5 минути, biglubo написа:

Може да е секунди,  ама као знаеш как:) Ако е като мен и не знае как и векове няма да стигнат:)

това е и идеята да се научиш как има достатъчно материяли в форума как се случват нещата просто иска четене :) не става всичко на готово

• Like 2
  • Thanks 1
преди 9 минути, root написа:

това е и идеята да се научиш как има достатъчно материяли в форума как се случват нещата просто иска четене :) не става всичко на готово

Аз не искам наготово.Нямам и нужда.Искам да се науча.Ето онези трите дето ги даде с малко помощ успях да ги извадя.Но сталкерите са ми тъмна индия.Не знам от къде да почна.Иначе чета редовно.Не бих отказал малко помощ,  може и на лично.

Root, Аз знам само един начин за 20 секунди и  ударих на защитa, но  нямам и големи познания. Не съм голям фен на министрара.

По ми е интерес сега мача на MU  😂

Edited by Петкови
преди 23 минути, biglubo написа:

Аз не искам наготово.Нямам и нужда.Искам да се науча.Ето онези трите дето ги даде с малко помощ успях да ги извадя.Но сталкерите са ми тъмна индия.Не знам от къде да почна.Иначе чета редовно.Не бих отказал малко помощ,  може и на лично.

Ползвай STORM с него става вади и докъна има го качен в форума в раздел софтуер

преди 1 минута, root написа:

Благодаря!

Преди 2 часа, root написа:

дал съм портала изкарай ги отнема 20 секунди :) 

Трябва да се направят Гайдове в раздела как се прави, че така из страниците пада много търсене.. и аз искам да знам за тоя портал за как да си извадя макове.

преди 36 минути, root написа:

конфига ,как се сменя портала

За сега успях да сканирам Ип-тата с порт 45000 за канали.Сега ще пробвам и сторм-а за порталите да видим..

ЕДит : одарих на греда Storm май не тръгва на х86 бита Windows...

Edited by razor
преди 29 минути, razor написа:

За сега успях да сканирам Ип-тата с порт 45000 за канали.Сега ще пробвам и сторм-а за порталите да видим..

ЕДит : одарих на греда Storm май не тръгва на х86 бита Windows...

Нищоооо добре се справяш за 3-то мнение. Да бях и аз така тогава ама  не. 172 и нищо. :) Всеки знае и тук и на тругите форуми, че нищо не знам. 😷

Edited by Петкови
преди 1 минута, Петкови написа:

Ех и аз да бях толкова добър на третото мнение ;)

Много страници има за четене инак.. не изглежда трудно,щеше да е яко някой да се заеме и да направя някаква тема само с уроци...

Излезе ли такъв всичко приключва. Ако всичко е ей така както си мислиш , доктора да го е направил одавна. "Инджак" направили го всичко умира, проксита , астри , портали и какъвто сървар се сетиш. 
Мисля, че тук всеки ще е на моето мнение да не повярваш.

P.C: Затова, четенето му е майката.

Лека от мен , че започна АЯКС!

Edited by Петкови

Това се мъча и да правя, като цяло от 1 седмица не съм следял темата и има LOL 20-на страници :D. Може да имам 3  мнения ,но пък разглеждам всичко..

• Like 1
Just now, razor написа:

Много страници има за четене инак.. не изглежда трудно,щеше да е яко някой да се заеме и да направя някаква тема само с уроци...

Шегуваш ли се , как смяташ някой да ти прави тема пък и уроци как се разбиват сталкери , че нали на секундата ще затворят дупките в дадения портал.

• Like 4
  • Thanks 1
Just now, TIGAR1 написа:

Шегуваш ли се , как смяташ някой да ти прави тема пък и уроци как се разбиват сталкери , че нали на секундата ще затворят дупките в дадения портал.

Добре де,разбрах грешката си.Ще съм благодарен някой на LS ако подметне някой друг урок. За такива като нас не знаещите.

На 8.02.2021 г. at 13:03, Ramsey написа:

Здравейте!Търся човек,който предлага иптв портал срещу заплащане!Става въпрос за тх100 приемници(копие на маговете).Предложения на Л.С

трябва ти портал с дебъг кей който да го напишеш на мястото на портала т.е примерно

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
 key=klucha, mac= мак и тръгва на TH100.

• Like 3
  • Thanks 1

заповядайте !!📺

FREE STBEMU PORTAL+MAC AND IPTV XTREAM CODES+IPTV M3U PLAYLISTS 17/02/2021

Hidden Content

• Like 4
  • Thanks 2
Преди 3 часа, secgot написа:

Чудесен форум ,благодаря ви!

има бутон за дарения !

• Like 1
Off Topic

Hidden Content

Maximum Connections: 400     Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Има и BG

НА 👉 лс.

• Like 5
  • Thanks 4
Off Topic
Off Topic

Обърквация,извинявам се!

Edited by jetcar
Трябваше на лично ! Извинявам се! Несъзнателно стана! От бързане!
  • Like 1

Здравейте, някой ако може да сподели работещ M3U8 playlist с канали като Btv , Nova, Diema Sport, Diema Sport 2, Maxsport 1,2,3,4 и HBO 1, 2 . Благодаря предварително!