Jump to content

Recommended Posts

• Replies 7.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Предвид рестриймърите, които цоцат на аванта става публична, да и се порадвате някой друг ден, че няма да живее дълго.      

CZ.m3u ES.m3u SB.m3u srbija- bg.m3u sweden.m3u

M3u  List erol-vip-playlist-at-iptvdeerol.m3u

Posted Images

На 13.02.2021 г. at 16:03, daniel_mkd написа:

Здравейте има ли някои контакт от тези два http://123iptv.nl:88 http://ucerugo.ddns.net:8000

Първия сутринта имаше  сега не.vtoria sutrinta dori raboteshe sega samo kontakt

преди 36 минути, Kalata23 написа:

Дата базата/файла можеш да го разгледаш/отвориш със текстов редактор. Препоръчват ти nootped++ Вътре можеш да разгледаш какви линкчета има и да ги подкараш примерно на vlc player или sm player без да е необходимо да ги сваляш на харда. 

• Thanks 1

Regards to all, I would ask who can send me a m3u list for Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link. If only it could be as long a line as possible. Thanks a lot.

• Like 1

Някой погледна ли това  Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link. /  с кой плеър върви?

Edited by Петкови
  • Like 3
  • Haha 1
На 13.02.2021 г. at 12:12, exsonal написа:

Колеги малко странен въпрос..Имам регистрация в Булсатком.Интересува ме дали мога по някакъв налин да извадя листата и да си я гледам с IPTV-то.Просто с последната версия на приложението не се оправям и ми е интересно дали е възможно.

благодаря предварително !

Извади си я чрез kodi

Преди 19 часа, Петкови написа:

Някой погледна ли това  Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link. /  с кой плеър върви?

Off Topic

Явно никойй, да пробваме в друг форум. Може да извадя късмет

😀

Преди 1 час, momkost1 написа:

някой може ли да ми конвертира това в m3u8 файл???

Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.

This global-tv.site page can’t be found

No webpage was found for the web address: Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link.

• Like 1
  • Thanks 1
Преди 2 часа, Петкови написа:

Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link. Скрий съдържанието

😀

stalker portal player v6.1

• Thanks 1
Преди 6 часа, Петкови написа:

Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link. Покажи скритото съдържание

😀

Със последната версия на SFVIP върви, за по старите версии не върви. Ако имаш проблем си изтрий акаунта на портала и го напиши отново, че като се ъпдейтва от стари версии до по нови и някой път има бъгове със даден портал. За мен лично по старите му версии са по стабилни от към гледане и си карам със SFVIP 1.2.0.80. Лошото е, че някои портали не тръгват, ама при по новите версии ми се случва, както гледам да ми даде черен екран. Изключва се сам при по дълго гледане...  Тоя турския изобщо няма какво да го коментирам. Тотален шит и много бъгове поне за моята 64 битова система на Win7.

Edited by milen112
  • Like 1

Аз затова съм си направил 2 икони на сръбския плейър.

На едната е една от първите версии, на другата икона е винаги последната, която я ъпдейтвам с файла updater.exe

Всичко е точно. Не ползвам най новата версия. Исках да видя просто дали работи.
То стана цял роман 😂

Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть эту link. , напълно съм съгласен.

P.C Благодаря все пак за помоща.

Edited by Петкови