Jump to content

Онлайн телевизия, плейлисти, m3u8

Recommended Posts

Добър ден ! Преди време бях помолил тук във форума за портал със спортните канали ( максове,диеми) , но повечето срока им изтече ,а други почнаха много да насичат. Ако някой има читав и работещ портал с тези канали, искам да помоля, ако може  да драсне тук или на лс . Благодаря !

Преди 1 час, exsonal написа:

Колеги малко странен въпрос..Имам регистрация в Булсатком.Интересува ме дали мога по някакъв налин да извадя листата и да си я гледам с IPTV-то.Просто с последната версия на приложението не се оправям и ми е интересно дали е възможно.

благодаря предварително !

Може , но с добавката за коди. Плейлистата може да я гледаш на всеки плеър за "АНДРОИД" и то само в твоята си мрежа...

• Like 1

Преди 3 часа, exsonal написа:

Колеги малко странен въпрос..Имам регистрация в Булсатком.Интересува ме дали мога по някакъв налин да извадя листата и да си я гледам с IPTV-то.Просто с последната версия на приложението не се оправям и ми е интересно дали е възможно.

благодаря предварително !

Можеш да я гледаш на всяко едно устройство и извън твоята мрежа но ти трябва pyhon и php има и готово решение LibreELEC с tvheadend и Булсат плъгин но там вече няма да изкараш качество :)

Преди 3 часа, lynx написа:

За това Киви от години се говори за него, като за нещо много ценно.

Ясно ми е, че не са много българските "извори" и трябва да се пазят от разпространение, но аз имах малко по-високи очаквания. Качеството не е добро, липсват Диемите, НВО и Синемаксите и други гледаеми канали.

С това прокси с което е публикувано, не работи стабилно. Из форумите се появиха и други проксита, но според мен не си заслужава да му обръщаме специално внимание. За мен като обикновен консуматор на подхвърлени из нета листи, има много по-добри източници да зяпаме, които също карат дълго.

Направо се учудих вчера какви диви скандали настанаха в друг форум, заради публикуването на Киви-то.

Проксито като цяло е пълен смях а каналите които ги няма в плейлиста който съм дал  можеш да си ги изкараш не е особено трудно има ги всичките

Здравейте, търся стрийм или мултикаст постфикс за NovaNews HD и/или HGTV HD, версията с бг пътечката. Може и на лично, благодаря предварително.

Server:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

MAC: 00:1a:79:40:f6:c7 

Vence:October 10, 2022, 12:00 am

MAC: 00:1a:79:3e:75:bc 

Vence:January 1, 2022, 10:51 pm

MAC: 00:1a:79:48:bb:8e 

Vence:February 21, 2021, 12:20 am

MAC: 00:1a:79:38:63:41 

Vence:November 26, 2021, 12:00 am

MAC: 00:1a:79:42:be:c7 

Vence:September 15, 2021, 12:00 am

MAC: 00:1a:79:3e:3b:4e 

Vence:March 12, 2021, 11:12 pm

MAC: 00:1a:79:44:22:1a 

Vence:March 26, 2021, 12:16 am

MAC: 00:1a:79:4b:d0:71 

Vence:January 22, 2022, 1:30 pm

MAC: 00:1a:79:40:3d:41 

Vence:June 30, 2021, 12:00 am

• Like 1
  • Thanks 6

Преди 1 час, jetcar написа:

Точно същия си е!Смених домейните ,а мака си е същия и си бачка!

OK, не е това което търся. Ще ти пратя няколко мака на лично щом го гледаш.

Преди 15 часа, root написа:

Можеш да я гледаш на всяко едно устройство и извън твоята мрежа но ти трябва pyhon и php има и готово решение LibreELEC с tvheadend и Булсат плъгин но там вече няма да изкараш качество :)

Благодаря колега!

Just now, shukri написа:

Hidden Content

Hidden Content

• Thanks 1

Може би е този 

Hidden Content

. Аз имам друга врата, но си мисля, че проблема ми е в версията. Този домейн го знам. Моля за проба от някой с по новите версий на порталите.

Другото няма да коментирам, давидим дали админите ще се намесят, както са казали. Резервирън съм, но да видим :)

Edited by Петкови
  • Thanks 2

5 hours ago, Петкови said:

Може би е този 

Hidden Content

. Аз имам друга врата, но си мисля, че проблема ми е в версията. Този домейн го знам. Моля за проба от някой с по новите версий на порталите.

Другото няма да коментирам, давидим дали админите ще се намесят, както са казали. Резервирън съм, но да видим :)

Пак  казвам какво точно искаш да направим?  отново не мога да-те разбера ? 
Пиши на лично ако искаш да се намесим и  дай факти, а не изтрий  това, изтрий онова, но защо да го изтрия, каква е причината..? 

Отново казвам,  подобни публикации ще бъдат изтривани, ако нещо не ви харесва  и искате да се намесим пишете на ЛС (Лично Съобщение)  ане в темата и после като изтрием някой коментар.. защо го изтри?  Как  защо, многократно съм казвал, че тук е за споделяне и коментиране на плей-листи, а не за мрънкане от сорта...  изтрий това, изтрий онова, ей такива постове моментално се трият! 

• Like 3

преди 29 минути, root написа:

Голяма vod DB

Филмите са около 20K

Hidden Content

Помагай за нилсата 

• Like 1
  • Thanks 1

На 13.02.2021 г. at 16:03, daniel_mkd написа:

Здравейте има ли някои контакт от тези два http://123iptv.nl:88 http://ucerugo.ddns.net:8000

Първия сутринта имаше  сега не.vtoria sutrinta dori raboteshe sega samo kontakt

Преди 7 часа, root написа:

Голяма vod DB

Филмите са около 20K

Hidden Content

С каква player може да отворя файла благодаря предварително