Jump to content

Recommended Posts

Преди 1 час, baydan написа:

Е, то си пише, че трябва да имаш минимум коментари тук, за да можеш да го свалиш.

Mi nyama kakvo da komentiram 

osven blagodarnosti

pak nyama li da e skam

• Like 1
  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Предвид рестриймърите, които цоцат на аванта става публична, да и се порадвате някой друг ден, че няма да живее дълго.      

Hidden Content Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Hidden Content Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Hidden Content Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Hidden Content

M3u  List Hidden Content Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Posted Images

Добър ден ! Преди време бях помолил тук във форума за портал със спортните канали ( максове,диеми) , но повечето срока им изтече ,а други почнаха много да насичат. Ако някой има читав и работещ портал с тези канали, искам да помоля, ако може  да драсне тук или на лс . Благодаря !

Преди 1 час, exsonal написа:

Колеги малко странен въпрос..Имам регистрация в Булсатком.Интересува ме дали мога по някакъв налин да извадя листата и да си я гледам с IPTV-то.Просто с последната версия на приложението не се оправям и ми е интересно дали е възможно.

благодаря предварително !

Може , но с добавката за коди. Плейлистата може да я гледаш на всеки плеър за "АНДРОИД" и то само в твоята си мрежа...

• Like 1
Преди 3 часа, exsonal написа:

Колеги малко странен въпрос..Имам регистрация в Булсатком.Интересува ме дали мога по някакъв налин да извадя листата и да си я гледам с IPTV-то.Просто с последната версия на приложението не се оправям и ми е интересно дали е възможно.

благодаря предварително !

Можеш да я гледаш на всяко едно устройство и извън твоята мрежа но ти трябва pyhon и php има и готово решение LibreELEC с tvheadend и Булсат плъгин но там вече няма да изкараш качество :)

Преди 3 часа, lynx написа:

За това Киви от години се говори за него, като за нещо много ценно.

Ясно ми е, че не са много българските "извори" и трябва да се пазят от разпространение, но аз имах малко по-високи очаквания. Качеството не е добро, липсват Диемите, НВО и Синемаксите и други гледаеми канали.

С това прокси с което е публикувано, не работи стабилно. Из форумите се появиха и други проксита, но според мен не си заслужава да му обръщаме специално внимание. За мен като обикновен консуматор на подхвърлени из нета листи, има много по-добри източници да зяпаме, които също карат дълго.

Направо се учудих вчера какви диви скандали настанаха в друг форум, заради публикуването на Киви-то.

Проксито като цяло е пълен смях а каналите които ги няма в плейлиста който съм дал  можеш да си ги изкараш не е особено трудно има ги всичките

Здравейте, търся стрийм или мултикаст постфикс за NovaNews HD и/или HGTV HD, версията с бг пътечката. Може и на лично, благодаря предварително.

Server:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

MAC: 00:1a:79:40:f6:c7 

Vence:October 10, 2022, 12:00 am

MAC: 00:1a:79:3e:75:bc 

Vence:January 1, 2022, 10:51 pm

MAC: 00:1a:79:48:bb:8e 

Vence:February 21, 2021, 12:20 am

MAC: 00:1a:79:38:63:41 

Vence:November 26, 2021, 12:00 am

MAC: 00:1a:79:42:be:c7 

Vence:September 15, 2021, 12:00 am

MAC: 00:1a:79:3e:3b:4e 

Vence:March 12, 2021, 11:12 pm

MAC: 00:1a:79:44:22:1a 

Vence:March 26, 2021, 12:16 am

MAC: 00:1a:79:4b:d0:71 

Vence:January 22, 2022, 1:30 pm

MAC: 00:1a:79:40:3d:41 

Vence:June 30, 2021, 12:00 am

• Like 1
  • Thanks 6
Преди 1 час, jetcar написа:

Точно същия си е!Смених домейните ,а мака си е същия и си бачка!

OK, не е това което търся. Ще ти пратя няколко мака на лично щом го гледаш.

Преди 15 часа, root написа:

Можеш да я гледаш на всяко едно устройство и извън твоята мрежа но ти трябва pyhon и php има и готово решение LibreELEC с tvheadend и Булсат плъгин но там вече няма да изкараш качество :)

Благодаря колега!

Just now, shukri написа:

Hidden Content

Hidden Content

• Thanks 1

Може би е този 

Hidden Content

. Аз имам друга врата, но си мисля, че проблема ми е в версията. Този домейн го знам. Моля за проба от някой с по новите версий на порталите.

Другото няма да коментирам, давидим дали админите ще се намесят, както са казали. Резервирън съм, но да видим :)

Edited by Петкови
  • Thanks 2
5 hours ago, Петкови said:

Може би е този 

Hidden Content

. Аз имам друга врата, но си мисля, че проблема ми е в версията. Този домейн го знам. Моля за проба от някой с по новите версий на порталите.

Другото няма да коментирам, давидим дали админите ще се намесят, както са казали. Резервирън съм, но да видим :)

Пак  казвам какво точно искаш да направим?  отново не мога да-те разбера ? 
Пиши на лично ако искаш да се намесим и  дай факти, а не изтрий  това, изтрий онова, но защо да го изтрия, каква е причината..? 

Отново казвам,  подобни публикации ще бъдат изтривани, ако нещо не ви харесва  и искате да се намесим пишете на ЛС (Лично Съобщение)  ане в темата и после като изтрием някой коментар.. защо го изтри?  Как  защо, многократно съм казвал, че тук е за споделяне и коментиране на плей-листи, а не за мрънкане от сорта...  изтрий това, изтрий онова, ей такива постове моментално се трият! 

• Like 3
преди 29 минути, root написа:

Голяма vod DB

Филмите са около 20K

Hidden Content

Помагай за нилсата 

• Like 1
  • Thanks 1
На 13.02.2021 г. at 16:03, daniel_mkd написа:

Здравейте има ли някои контакт от тези два http://123iptv.nl:88 http://ucerugo.ddns.net:8000

Първия сутринта имаше  сега не.vtoria sutrinta dori raboteshe sega samo kontakt