Jump to content

Recommended Posts

• Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Предвид рестриймърите, които цоцат на аванта става публична, да и се порадвате някой друг ден, че няма да живее дълго.      

Hidden Content Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Hidden Content Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Hidden Content Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Hidden Content

M3u  List Hidden Content Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Posted Images

Преди 11 часа, Majkal2 написа:

Доволни ли сте от това приложение?

Ползвам TiviMate платена версия (14,00 лв на година) и съм изключитено доволен. Според мен е най-добрата програма за IPTV. Прегледах доста подобни, но другите даже близко не се доближават до нея по функции и дизайн. Препоръчвам !

• Like 1
Преди 9 часа, Everton написа:

Ползвам TiviMate платена версия (14,00 лв на година) и съм изключитено доволен. Според мен е най-добрата програма за IPTV. Прегледах доста подобни, но другите даже близко не се доближават до нея по функции и дизайн. Препоръчвам !

Аз тествах безплатната на адроид бокс, но като взе да ми лагва в менютата и бързо приключи. Бокса е с доста опимизиран хардуер ;)

Edited by emskia
Преди 1 час, Majkal2 написа:

Някой има ли рзботеща хакната версия на TiviMate за андроид телефон?

Такова нещо не съществува. TiviMate е разработена само и единствено за гледане на IPTV на телевизор посредством дистанционно. Няма други възможности за управление на програмата. 

Just now, Everton написа:

Такова нещо не съществува. TiviMate е разработена само и единствено за гледане на IPTV на телевизор посредством дистанционно. Няма други възможности за управление на програмата. 

Ясно, благодаря.

1 hour ago, emskia said:

Някой си търсеше читава листа с бг канали :)

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Извинявам се обаче каналите вървят по 15 сек. и след това следващия....с VLC плеър

преди 12 минути, vipservice написа:

Извинявам се обаче каналите вървят по 15 сек. и след това следващия....с VLC плеър

Толкова трае авантата с много маймуни на клона 🙂

Преди 1 час, emskia написа:

Толкова трае авантата с много маймуни на клона 🙂

С уважене към Вас и Вашата активност... като предварително знаехте колко ще трае листата с позволение да питам - защо я поместихте явно... по - коректно на лично да е пратена на "Някой си търсеше читава листа с бг канали"... Колкото повече нещо се разпространява, толкова по-малко неща ще се гледат - админите на сървари започнаха да взимат драстични мерки - следят темите и когато видят, че има пробив на сървъра им, подобрявят защитата и филмът свършва.И ако ние не ги пазим скоро ще стане страшно - лично мен не ме притеснява, но поне малко уважение към тяхната работа. Работен плейлист, публикуван тук или на който и да е форум или уебсайт, може да не работи дълго - може да отнеме 1 час ... 1 седмица и има изключения. Всичко обаче е безплатно и никой не може да гарантира, че ще работи на 100%.Благодаря Ви

• Like 6
Преди 1 час, vipservice написа:

Как няма да вървят по 15 сек като плейлистата е с "Maximum Connections: 80" , а активните сa 111 към момента.

Hidden Content

Real Url: iptvworld.xyz:2095     Status: Active    Created: 16.03.2018 17:07:55     Expires: Null    Active Connections: 111     Maximum Connections: 80     Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Edited by TIGAR1
  • Like 2
  • Thanks 2
  • Sad 1
преди 37 минути, petko1 написа:

С уважене към Вас и Вашата активност... като предварително знаехте колко ще трае листата с позволение да питам - защо я поместихте явно... по - коректно на лично да е пратена на "Някой си търсеше читава листа с бг канали"... Колкото повече нещо се разпространява, толкова по-малко неща ще се гледат - админите на сървари започнаха да взимат драстични мерки - следят темите и когато видят, че има пробив на сървъра им, подобрявят защитата и филмът свършва.И ако ние не ги пазим скоро ще стане страшно - лично мен не ме притеснява, но поне малко уважение към тяхната работа. Работен плейлист, публикуван тук или на който и да е форум или уебсайт, може да не работи дълго - може да отнеме 1 час ... 1 седмица и има изключения. Всичко обаче е безплатно и никой не може да гарантира, че ще работи на 100%.Благодаря Ви

Няма как да знам колко време ще изтрае дадена листа, особено като не е лично моя. Споделям както и другите колеги също. Не мисля че е много уместно чак толкова конско да се пише за такава тъпотия. Избягвам да споделям такива, защото за пореден път ме наспамиха с молби и тем подобни. Видя ли нещо полезно, предпочитам да го споделя в темата, отколкото на лично. Със здраве :) 

• Confused 1

Мисля да прекратим тази  драма...  от вас си зависи  кой къде ще споделя , така че ако искате листите да се запазят повече от 1час  Пишете на този който търси BG-листа. Ако искате тази БГ-плейлиста повече да не се отваря може да е разпрострянвяте ;)  така че вие избирате :)

Има достатъчно начини да се запази определена листа за по голям период,  отварям еди скопи ( Ако вие сте доставчика или администратора  на тази БГ-лейлиста тогава мжете да е публикувате където си  пожелаете ;)  . )

Стига дискутираме това!  постове които задълбават тази дискуся ще бъдат изтривани!  ако толкова искате да кажете или да посъветвате нещо пишете на лични съобщение. 

• Like 3
  • Thanks 1
Преди 17 часа, Everton написа:

Не вярвам! Всеки файл .apk може да бъде отворен чрез операционна система Android (смартфон или подобна). За съжаление Android емулаторът Nox се проваля, както казах няколко публикации по-горе
  • Like 1
преди 17 минути, TeddyBoy написа:
Не вярвам! Всеки файл .apk може да бъде отворен чрез операционна система Android (смартфон или подобна). За съжаление Android емулаторът Nox се проваля, както казах няколко публикации по-горе

Блаженни са вярващите:)

• Like 2

Hidden Content

Real Url: 51.91.73.99:25461     Status: Active    Created: 25.05.2020 07:36:37     Expires: Null    Active Connections: 17     Maximum Connections: 30     Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Hidden Content

Real Url: 51.91.73.99:25461     Status: Active    Created: 25.05.2020 07:48:06     Expires: Null    Active Connections: 15     Maximum Connections: 50     Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Hidden Content

Real Url: 51.91.73.99:25461     Status: Active    Created: 25.05.2020 06:02:00     Expires: Null    Active Connections: 5     Maximum Connections: 30     Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Hidden Content

Real Url: 51.91.73.99:25461     Status: Active    Created: 25.05.2020 06:28:55     Expires: Null    Active Connections: 18     Maximum Connections: 25     Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Hidden Content

Real Url: 51.91.73.99:25461     Status: Active    Created: 21.06.2020 09:42:07     Expires: Null    Active Connections: 65     Maximum Connections: 100     Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Hidden Content

Real Url: 51.91.73.99:25461     Status: Active    Created: 20.06.2020 15:56:57     Expires: Null    Active Connections: 0     Maximum Connections: 100     Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Hidden Content

Real Url: 51.91.73.99:25461     Status: Active    Created: 25.05.2020 07:05:36     Expires: Null    Active Connections: 2     Maximum Connections: 30     Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Hidden Content

Real Url: 51.91.73.99:25461     Status: Active    Created: 30.05.2020 08:38:00     Expires: Null    Active Connections: 2     Maximum Connections: 100     Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Hidden Content

Real Url: 51.91.73.99:25461     Status: Active    Created: 25.05.2020 07:14:37     Expires: Null    Active Connections: 0     Maximum Connections: 30     Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Hidden Content

Real Url: 51.91.73.99:25461     Status: Active    Created: 7.06.2020 06:22:32     Expires: Null    Active Connections: 0     Maximum Connections: 50     Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Hidden Content

Real Url: 51.91.73.99:25461     Status: Active    Created: 23.06.2020 09:18:33     Expires: Null    Active Connections: 5     Maximum Connections: 100     Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Hidden Content

Real Url: 51.91.73.99:25461     Status: Active    Created: 27.05.2020 07:01:58     Expires: Null    Active Connections: 2     Maximum Connections: 20     Formats: "m3u8","ts","rtmp"

• Like 4
  • Thanks 6

Hidden Content

Real Url: uk.redhatiptv.com:25461     Status: Active    Created: Null     Expires: Null    Active Connections: 3     Maximum Connections: 50     Formats: "m3u8","ts","rtmp"

• Like 6
  • Thanks 3

Hidden Content

Real Url: ultrax.online:8000     Status: Active    Created: 6.11.2020 21:50:36     Expires: Null    Active Connections: 122     Maximum Connections: 500     Formats: "m3u8","ts","rtmp"

• Like 5
  • Thanks 7

Hidden Content

Real Url: ankastream.com:8080     Status: Active    Created: 21.09.2020 22:05:55     Expires: Null    Active Connections: 70     Maximum Connections: 100     Formats: "m3u8","ts","rtmp"

• Like 10
  • Thanks 7

Някой знае ли когато в адрес  им а нещо от този род  .m3u8?begin=end=  как се гледа? В смисъл важно за мен  е това  begin= . Как тръгва  винаги в реално време. 

Благодаря

P.C Може и на лично

Edited by Петкови
Преди 5 часа, Петкови написа:

Hidden Content

Hidden Content

сверяване на часовника 1613012000 един час е около 10 000

• Thanks 3

Здравейте ! Някой да знае новия адрес на -

Hidden Content

?

Благодаря ! Хубав ден на всички !

• Like 3
  • Thanks 1
Преди 2 часа, Askay написа:

Здравейте ! Някой да знае новия адрес на -

Hidden Content

?

Благодаря ! Хубав ден на всички !

Пробвай това 

Hidden Content

• Like 2
  • Thanks 5