Jump to content

Recommended Posts

Преди 6 часа, niki7989 написа:

Никак не е сложно напротив елементарно е, както и човека който го ползва за листа в скапания си форум!

Ти къде видя някой да казва че е сложно или вече се изживяваш и за редактор на темата а?

Или маи си се разпознал като една от мишките подкрепящи въпросния индивид?

В такъв случай си е нормално да се нервиш! :default_cool: 

Поздрави!

Незнам кой за какъв си изживява ама ти май се вживяваш  за администратор на форума  като критикуваш ,обиждаш  със заповеднически тон който няма никакво покритие защото си пълен въздух под налягане.Ти имаш мания за величие което със нищо не се доказва защото ти от самото си начало си кръгла нула -на нулата средата.Можеш да попиташ който искаш от старата школа относно мнението за теб и ще видиш че истината за теб е че си много далеч от нещата ,както ти казах и в другия форум ти си набеден мастер  дето не чува петела.

Що се отнася до това да ли съм се разпознал като една от мишките  не несъм се разпознал -първо не знаеш кой е срещу теб за да казваш кой е мишка ,котка и незнам още какви животни -оказва се че ти си мишката дето се засяга много лесно и бързо.

Не е нужно да се нервиш чак толкова като ти казват истината в очите.

Това да се показваш че знаеш много по всички теми без никой да иска твоето мнение те прави пълен смешник -в случая Алфабас не дава насоки на теб  но ти пак се натискаш по пъпа да се направиш пред другите че много ги знаеш нещата -той говори за едно а ти за съвсем друго нещо което доказва че слагаш на всяка манджа  мерудия  .

И накрая няма нужда да отговаряш на поста ми безинтересен си -както казват мъдрите хора -ти си прочетена  книга.

Edited by Pac75
  • Like 5
  • Thanks 3
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

MAX.m3u

БГ само на. лс

[Portal}+MAC - free. Честито Коледа и весело посрещане на Нова година!   Portal+MAC.txt

Posted Images

@niki7989  Не знам на колко годиниси.. но критиките  ти са като на тинедждър възхаляващ себеси като някое "гуру!"  също така обиждаш до 9-то коляно. 
 Колкото и да си добър в нещо, поведението ако ти е ЛАЙНЯНО..  сори, но не ставаш....  ;)   хайде  живи и здрави! и пак казавам за не-доразбралите  като @niki7989 който правят интриги..   мерете си П****тЕ на лични съобщения  ;)  

Поведение от сорта... абе ейй мишко , Малаумен ли си,  Eйй чичак тъп.., Нямаш умствен капацитет,   майка-ти, татко-ти, бабата , дядото и тн...  няма да се толерира!  тези глупости си-ги пишете на личо събощение, никой не е длъжен да ви чете тъпотиите.
  Ако можете помагайте с нормален тон и нормално обяснение ;)  ако човека не може да ви разбере или ви задава за вас тЪПИ въпроси, включете му се на лично и там се карайте или доразбирайте а не в темите ;) 

• Like 14
  • Thanks 5
преди 5 минути, biglubo написа:

Токън всеки може да извади,  ама е важно колко ще е голям:)

Защо да е важно колко е голям токена има малки токени работят с месеци наред

И всичките токен  лесно се вадят

Edited by same1986
  • Like 4
  • Thanks 2
преди 4 минути, same1986 написа:

Защо да е важно колко е голям токена има малки токени работят с месеци наред

И всичките токен  лесно се вадят

За разлика от много тук,  аз не разбирам почти нищо.Няма как да споря с човек като теб,  който съм се убедил че знае и помага много.Просто се шегувах:)

• Like 2
На 8.12.2020 г. at 20:18, trip70 написа:
преди 46 минути, IVANDZ написа:

Токън всеки може да извади,  ама е важно колко ще е голям:)

Дайте насоки.Може, и на лично.И за мене!

То най-добре един онлайн курс-сега е модерно! И Аз се записвам!Не знам,как-признавам си!Бих искал да отметна този пропуск,за да мога да помагам и Аз за в бъдеще! Благодаря предварително!

• Thanks 1
Преди 2 часа, Lambo написа:

Здравейте колеги някой  има ли макове за този портал  http://cms-amd.com:8800/c  Мерси Предварително.

На лично ако си поискаш ще получиш, тук се надявай на компетентния администратор да ти даде!

Поздрави и всичко най добро! :default_cool:

• Haha 2
Преди 4 часа, Lambo написа:

Здравейте колеги някой  има ли макове за този портал  http://cms-amd.com:8800/c  Мерси Предварително.

ʀᴇᴀʟ ᴜʀʟ: http://cms-amd.com:8800
 ᴘᴏʀᴛᴀʟ ᴜʀʟ: http://dream4tv.com:8800

ᴇxᴘɪʀᴇ ᴅᴀᴛᴇ: December 20, 2020, 1:35 am  <=>00:1A:79:13:14:26

ᴇxᴘɪʀᴇ ᴅᴀᴛᴇ: October 19,2021,10:40 am<=>00:1a:79:a1:b2:c3

ᴇxᴘɪʀᴇ ᴅᴀᴛᴇ: February 20,2021, 5:51 am <=>00:1A:79:40:C8:52

Edited by Pac75

Скъпи другарчета, първо да се извиня за спама, но само в тази тема ще видят питането ми повече хора.

Дайте идея за някой Stalker Player, който има опция за Запис?

Става въпрос за доста ново ТВ-Сони-Андроид-ТВ. Има някакъв поорязан адроид на него с инсталирани вече STB-Emu и OTT-Navigator. Поразгледах ги и не видях опция за запис. Предварително благодаря на отзовалите се. Поздрави на всички!

Здравейте, имам един въпрос. С програмата StbEmu на портала Gofast ми излизат всички канали с черна картина и без звук. Смених десетина мака и резултата е все същия. Някой ако го ползва може ли да ми каже дали и при него е така или проблема си е в моя телевизор?

Edited by Killop

Здравей, причините за черния екран може да са доста и сега ще изброя някои да ги знаеш.
1-Неправилно зададен адрес на портал
2-Зает мак адрес (Повечето портали са със ограничение до 1 устройство, което да използва даден мак адрес)
3-Географска защита (Само от дадена държава да може да се гледа)
4-Не правилна настройка/конфигурация на STB Model mag през който се гледа портала

Тука причината е 2. Събота и неделя, когато хората почиват порталите са фул и като използваш и мак адреси, които са публикувани във дадени форуми не очаквай да гледаш много на аванта. :)

Edited by milen112
  • Like 2
преди 8 минути, milen112 написа:

Здравей, причините за черния екран може да са доста и сега ще изброя някои да ги знаеш.
1-Неправилно зададен адрес на портал
2-Зает мак адрес (Повечето портали са със ограничение до 1 устройство, което да използва даден мак адрес)
3-Географска защита (Само от дадена държава да може да се гледа)
4-Не правилна настройка/конфигурация на STB Model mag през който се гледа портала

Тука причината е 2. Събота и неделя, когато хората почиват порталите са фул и като използваш и мак адреси, които са публикувани във дадени форуми не очаквай да гледаш много на аванта. :)

Благодаря за изчерпателната информация! Търся си маковете по принцип сам, но лошото е, че порталите които намирам са от форуми и канали и се ползват масово, което ги прави нетрайни и затруднява гледането. :)

Edited by Kill-op