Jump to content

Онлайн телевизия, плейлисти, m3u8

Recommended Posts

На 6.01.2021 г. at 0:43, hakan написа:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Real Url: dmtn.tv:8080    

Status: Active    

Created: 16.09.2020 12:51:54    

Expires: Null    

Active Connections: 1191    

Maximum Connections: 4000    

Formats: "m3u8","ts","rtmp"

За коя програма са тези настройки ?

Да за нещастие тамън се обадих днес да питам племеницата дали и харесва канала , то взе че спрял. 😂🤪 И аз проверих на сайта им. Няма поток.

Някой междо другото заинтригува ли се от министрата

Hidden Content

?

Edited by Петкови

Преди 1 час, Петкови написа:

Да за нещастие тамън се обадих днес да питам племеницата дали и харесва канала , то взе че спрял. 😂🤪 И аз проверих на сайта им. Няма поток.

Някой междо другото заинтригува ли се от министрата

Hidden Content

?

каква е паролата да видиме ?!

• Like 1

Преди 1 час, bigbanny написа:

Къде може да гледам бг канали ?

по телевизята

• Like 1
  • Haha 4

преди 16 минути, admin написа:

каква е паролата да видиме ?!

Г-жа Петкова затова е дала Министрата, за да просим паролата и да ни кара да лижем.

Това ще и вдигне самовлюбието и ще се почувства значима.

Навремето в казармата най-злобните стари войници бяха тези, които са изживяли най-тежките гаври докато са били новобранци.

• Thanks 1
  • Haha 4

преди 27 минути, lynx написа:

Г-жа Петкова затова е дала Министрата, за да просим паролата и да ни кара да лижем.

Навремето в казармата най-злобните стари войници бяха тези, които са изживяли най-тежките гаври докато са били новобранци.

Ти пък да не мислиш че той знае паролата?:)

• Haha 2

Админе, гледам развихрил си се. Не ми пука за министрата ти.  😂

Нямам интерес към нея. И това е аут. Вече е със смяна на парола.

Off Topic

Hidden Content

Edited by Петкови

Преди 1 час, lynx написа:

Погледни постовете назад. Админа я даде. Един си мисли за макове, друг за брутване на админ панела... Накрая някой и удари DDoS и умря. :D

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Милене остави ги, човек. Нека си рувичкат. :) Да става лава. С Госпожи, с госпожа , с госпожица с господин, с господа,  няма значение. По добре тук от колкото на вън и да се друсат. 

On 1/5/2021 at 11:43 PM, hakan said:

Hidden Content

Real Url: dmtn.tv:8080    

Status: Active    

Created: 16.09.2020 12:51:54    

Expires: Null    

Active Connections: 1191    

Maximum Connections: 4000    

Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Защо този m3u не работи на VLC плейър?

Преди 2 часа, milen112 написа:

Погледни постовете назад. Админа я даде. Един си мисли за макове, друг за брутване на админ панела... Накрая някой и удари DDoS и умря. :D

всички админи на сървъри за IPTV ще бъдат наказвани така от тук нататък 

а на някой който си мислят че сървърите им са защитeни като танк -просто да си приготват повечко BACKUP защото на такива направо им се трие всичко от базата 

Edited by Pac75
  • Like 1

Преди 2 часа, mmatic123 написа:

Защо този m3u не работи на VLC плейър?

Защото е пуснат тук, а има много такива като мен и теб.

Здравейте! 

От както декември месец da player си обновиха списъка с канали, премахнаха НВО-тата и от тогава се опитвам да открия други m3u, но почти безуспешно. Намерих един, но е без субтитри.

Може ли някой да прати на лично, ако има m3u линкове за НВО 1,2,3 със субтитри. Или може би за сталкер и линк за сталкер за андроид, защото назад имаше линк, но като се опитах да го инсталирам ми изписа "При синтактичния анализ на пакета възникна проблем.

Благодаря!

Тоя портал не поддържа стандартните листи. Може единствено да се изкара токен от мак адрес, който ще държи няколко часа и листата ще умре. Някой е пробил админ панела и от там е сложил такова голямо ограничение за свързване. Общо взето така поднесено за нищо не става тая листа, но ако се намери мак адреса от който е листата ще е от полза за 4000 човека. Сега във момента 500 човека са навързани към тоя мак. Някъде е споделен ''тайно'' във форум и си го използват, а листата само е из целия гугъл. :)

Edited by milen112

Здрасти,някаква идея защо секат програмите ? С последната версия на сталкер съм 6.1 и 75мб ми е тегленето за БГ + 25мб за чужбина ... Идеи ??

Edited by sufle

1 hour ago, milen112 said:

Тоя портал не поддържа стандартните листи. Може единствено да се изкара токен от мак адрес, който ще държи няколко часа и листата ще умре. Някой е пробил админ панела и от там е сложил такова голямо ограничение за свързване. Общо взето така поднесено за нищо не става тая листа, но ако се намери мак адреса от който е листата ще е от полза за 4000 човека. Сега във момента 500 човека са навързани към тоя мак. Някъде е споделен ''тайно'' във форум и си го използват, а листата само е из целия гугъл. :)

dmtn!? O, той се подвизава от 100 години, макове пд път и над път за него!?

Каква драма...пишеш в гугъл дмтн мац ..и бам... 

Преди 13 часа, sufle написа:

Здрасти,някаква идея защо секат програмите ? С последната версия на сталкер съм 6.1 и 75мб ми е тегленето за БГ + 25мб за чужбина ... Идеи ??

Повечето хора ползуват SFVip плейъра за плейване на стокър портали, той е така наречения "сръбски плейър". Твоя е турския плейър, който напоследък доста го ремонтират и все по-зле работи.

Ако не можеш да намериш версия на SFVip плейъра(сръбския) из форумите, свиркай и ще помагаме.

А между другото от вчера вечерта сръбския плейър има уп-дейт до версия 1,2,1,23 в която уж имало някакви подобрения, но така и не разбрах в каква насока са. Хората, които имат в папката на програмата файл с име updater.exe могат да си го надградят до последната версия.

P.S.

SFVIP-Player-x64
https://www.mediafire.com/file/kmw5pwt7c33xged/x64.zip

SFVIP-Player-x86
https://www.mediafire.com/file/jc0sqdga450e5ag/x86.zip

Edited by lynx
допълнение

Версия 4.0 на сталкера ми работи сравнително по-добре от новата 6.1.  За такива като мен, които го ползват само за тест на макове старата е идеална. При 6.1 ми разхвърляше субтитрите по средата на екрана. Коя е последната кракната версия на Stbemu pro?

Здравейте, може ли макове за този портал

Hidden Content

на лични? Благодаря!