Jump to content

Recommended Posts

• Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

MAX.m3u

Порталче БГ Канали FullHD  auth: 1  status: Active  exp_date: 2022-01-16 14:46:44  is_trial: 0  active_cons: 0  created_at: 2018-09-25 14:51:57  max_connections: 1  allowed_output_f

БГ само на. лс

Posted Images

преди 30 минути, niki7989 написа:

Не скъпа във всеки форум има такива досадно дуднещи незадоволени лелки като теб!!!😄😄😄

Не че нещо, но ако всички са проблем, а само ти не си, май проблема  е в теб и твойте комплекси "скъпи". Пред компа си голям ербап. Cool.gifbravo.gif  давай още спамове, докато админа не се намеси.

Edited by Петкови
Преди 16 часа, mcmlxx написа:

При вас работят ли BTV cinema, BTV Action, MAX SOPRT 2 отваря DIEMA SPORT 2, HBO 2, HBO 3 MAGIC TV не присъстват . Ако има някой плейлист стабилен с HBO 2, HBO 3 MAGIC TV моля на лично. 

Поздрави!

преди 6 минути, gugunar написа:

При вас работят ли BTV cinema, BTV Action, MAX SOPRT 2 отваря DIEMA SPORT 2, HBO 2, HBO 3 MAGIC TV не присъстват . Ако има някой плейлист стабилен с HBO 2, HBO 3 MAGIC TV моля на лично. 

Поздрави!

Погледни поста над твоя ,отдолу е телеграм адреса ,а отгоре програмата!

преди 10 минути, gugunar написа:

Поздрави!

Погледни ,погледни телеграм адреса и после ама защто не работи порталчето , ами защото телеграмчето бълва всеки ден мак адреси на поразия и то на "ПОКАЗ."

• Like 2
  • Thanks 2
преди 12 минути, TIGAR1 написа:

Погледни ,погледни телеграм адреса и после ама защто не работи порталчето , ами защото телеграмчето бълва всеки ден мак адреси на поразия и то на "ПОКАЗ."

Аз искам плейлист да гледам със Smart iptv на телевизора не на портал, там забиват каналите.

преди 3 минути, gugunar написа:

Аз искам плейлист да гледам със Smart iptv на телевизора не на портал, там забиват каналите.

Както писах на 96 страница има плейлиста РАБОТЕЩА.

Няма кой да ти даде стабилна и работеща и то с български канали ей така...

преди 15 минути, TIGAR1 написа:

Както писах на 96 страница има плейлиста РАБОТЕЩА.

Няма кой да ти даде стабилна и работеща и то с български канали ей така...

Тази на 96 страница е същата като тази ,която доктора подсказа -там HBO2.3 не работят и magic tv я няма ,иначе все още е работеща да :))

Поздрави!

преди 20 минути, gugunar написа:

Тази на 96 страница е същата като тази ,която доктора подсказа -там HBO2.3 не работят и magic tv я няма ,иначе все още е работеща да :))

Поздрави!

Това устройва ли те ?

Edited by TIGAR1
  • Like 1
  • Thanks 1

Може ли някой да ме посъветва с webos съм гледам че има аппчета за  LG???? Въпроса е кое да изтегля и кое може да се настрои по-лесно за да мога да гледам бг-тв? 

Преди намирах iptv-list от нета заливах ги от компа на SS iptv и гледах!!! Благодаря на всички!

IMG_20200321_121808.jpg

IMG_20200321_121708.jpg

IMG_20200321_121628.jpg

преди 8 минути, Amazonman написа:

Може ли някой да ме посъветва с webos съм гледам че има аппчета за  LG???? Въпроса е кое да изтегля и кое може да се настрои по-лесно за да мога да гледам бг-тв? 

Преди намирах iptv-list от нета заливах ги от компа на SS iptv и гледах!!! Благодаря на всички!

IMG_20200321_121808.jpg

IMG_20200321_121708.jpg

IMG_20200321_121628.jpg

Това са три различни тъпа. В зависимост каква плейлиста ще използваш си инсталираш подходящата.

За министра - първото.
За портал от типа: http://mail.yo.....eu:11118/c- второто.
За сталкър портал от типа:http://..rtal.bi..75.i..o/stalker_portal/c - третия.

Успех.

Edited by Петкови
  • Thanks 1
преди 6 минути, Петкови написа:

Това са три различни тъпа. В зависимост каква плейлиста ще използваш си инсталираш подходящата.

За министра - първото.
За портал - второто.
За сталкър портал от типа:http://..rtal.bi..75.i..o/stalker_portal/c - третия.

Да ти кажа незнам просто което се намира и нстроива по лесно 

Аз нямам практика

Преди 3 часа, Amazonman написа:

Да ти кажа незнам просто което се намира и нстроива по лесно 

Аз нямам практика за да ти кажа точно, но погледни в ютуб: 
STB smart: Струва ми се лесно, Да за самсунг е , но мисля, че е по същия начин. 

Edited by Петкови
преди 27 минути, Пиф написа:

[Portal]: Само на Л.C. Това е така защото не се ползва за лични цели,а се разпостранява системно публично в други форуми и сайтове. Извинявам се за причиненото неудобство.

[Portal]_2020_22.03_777.rar 563 B · 4 downloads

Please passwort na  Л.C.

Thanks

• Confused 1
Преди 1 час, Пиф написа:

[Portal]: Само на Л.C. Това е така защото не се ползва за лични цели,а се разпостранява системно публично в други форуми и сайтове. Извинявам се за причиненото неудобство.

[Portal]_2020_22.03_777.rar 563 B · 14 downloads

Редно е с загадка или да се каже колко струва!