Супер Оферта

★ Welcome to our new telegram channel "SoftinfoHelping"

Recommended Posts

Преди 7 часа, Петкови написа:

Ники, по всички форуми с рогата, все някой ти пречи. Моляте не се занимавай с мен. Пиф дали ще качваш макове си е твоя работа. Голямо нещо стана, една молба.
[Portal]: speedstariptv.ddns.net   така е добре, благодаря.

Нямам никакво намерение да се занимавам с теб скъпа. Идва ми в повече да гледам как по всички форуми дуднеш. Нещо твое постнато да има?

• Like 1

Преди 5 часа, niki7989 написа:

Нямам никакво намерение да се занимавам с теб скъпа. Идва ми в повече да гледам как по всички форуми дуднеш. Нещо твое постнато да има?

Дано. Да видим колко време ще е. Карай се там с  vaffanculo, valseat и т.н. да не ги изброявам и така.

ПИФ, нов миър: speedstariptv.ddns.net , тенкю. :)

Edited by Петкови

Преди 3 часа, Петкови написа:

Дано. Да видим колко време ще е. Карай се там с  vaffanculo, valseat и т.н. да не ги изброявам и така.

ПИФ, нов миър: speedstariptv.ddns.net , тенкю. :)

speedstariptv.txt

Edited by yavor1
ПетковА
  • Like 1
  • Thanks 1

Преди 1 час, gugunar написа:

Пробвах ги с главни всичките ни един не е 😝

Коректно е подадена паролата...уверявам Ви - неточно изписвате необходимото...имате Л.С.

Паролата успях да я уцеля, но моля някой ако може да ми помогне. Който и канал да пусна работи 5-10 секунди и засича. Връзката ми е добра.

Преди 9 часа, petko1 написа:

Коректно е подадена паролата...уверявам Ви - неточно изписвате необходимото...имате Л.С.

И аз ги пробвах всичките не става нищо.

Преди 2 часа, Lambo написа:

И аз ги пробвах всичките не става нищо.

Всички архиви,които публикувам тук са проверени дали се отварят,тъй,че се понапънете се малко. Имената и фамилиите задължително започват с главни букви ,като името и фамилията са разделени.Проблема с насичането и замръзването може да се дължи от натовареноста на портала,който гледате,затова сменяйте с друг.

• Thanks 3

Преди 12 часа, AlexanderH написа:

Паролата успях да я уцеля, но моля някой ако може да ми помогне. Който и канал да пусна работи 5-10 секунди и засича. Връзката ми е добра.

Да...успяли сте да уцелите паролата но и много...много други също са успяли...в този форум има вече писано за проблема...въпреки добра връзка - насичане до 30 сек.

преди 10 минути, yavor1 написа:

Плевенска област има 14 града и 109 села :) )))))))

Верно е,че са много,но има едно известно,което често го пишат в кръстословиците.:) )))))))

• Thanks 1

Преди 9 часа, Egntyr40 написа:

Каква е неговата парола.?

Здравейте.Моля Ви, виждам че сте нов... в този форум има определени правила ... с уважение към Вас - въпреки че я знам, но тук няма да получите отговор, а въпроса. на Л.С. към потребителя на поста - в случая - same1986 ...нищо лично.

Edited by petko1
  • Like 1